HelloComp Intel GAMER DDR5 7700 XT
Kód: INTELGAMERDDR57700XT/NZXTH6F-B INTELGAMERDDR57700XT/NZXTH7F-W INTELGAMERDDR57700XT/NZXTH5-B INTELGAMERDDR57700XT/MSI100P INTELGAMERDDR57700XT/JD41S-B INTELGAMERDDR57700XT/COR3500X-W INTELGAMERDDR57700XT/COR3500X-B INTELGAMERDDR57700XT/COR300D-B INTELGAMERDDR57700XT/FRCNORTH-B INTELGAMERDDR57700XT/FRCPOPXLS-B INTELGAMERDDR57700XT/FRCPOP-B INTELGAMERDDR57700XT/BQPB500FX-B INTELGAMERDDR57700XT/BQPB501DX-B INTELGAMERDDR57700XT/CMMBTD500-B INTELGAMERDDR57700XT/END300-B INTELGAMERDDR57700XT/BITNOVA INTELGAMERDDR57700XT/DS900AIR-W INTELGAMERDDR57700XT/DS900AIR-B INTELGAMERDDR57700XT/DRX70-W INTELGAMERDDR57700XT/TH285-W INTELGAMERDDR57700XT/TH285-B INTELGAMERDDR57700XT/DK431-B INTELGAMERDDR57700XT/DF2100-B INTELGAMERDDR57700XT/DY451P-W INTELGAMERDDR57700XT/DY451P-B INTELGAMERDDR57700XT/A290-W INTELGAMERDDR57700XT/A290-B Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER DDR5 7700 XT: Herný výkon novej generácie. Táto zostava stavia na procesore Intel Core i5-14400F, ktorý poskytuje dostatok sily pre moderné hry aj náročnejšie aplikácie. Tichý chladič DeepCool AG400 BK ARGB V2 zaistí optimálne teploty aj pri dlhšom hraní.
Grafická karta AMD Radeon RX 7700 XT s 12GB pamäťou umožňuje plynulé hranie najnovších titulov vo vysokom rozlíšení a bez kompromisov v detailoch. Rýchla pamäť 32GB DDR5 s frekvenciou 6000MT/s je pripravená na multitasking aj streamovanie.
O svižný chod systému a dostatok miesta na hry sa stará 1TB NVME SSD PCIe 4.0. Základná doska ASUS PRIME B760M-A WIFI ponúka spoľahlivý základ a ľahké možnosti rozšírenia do budúcnosti. Počítač si môžete prispôsobiť výberom vlastnej skrine a operačného systému.
Stabilné napájanie zabezpečuje 750W zdroj s certifikáciou 80 Plus Bronze. HelloComp Intel GAMER DDR5 7700 XT je perfektnou voľbou pre hráčov, ktorí chcú moderný výkon a skvelý pomer cena/výkon.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (IČ 24) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 2,5 GHz (4,7 GHz) |
| Model grafickej karty: | AMD RX 7700 XT |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core i5-14400F |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 12GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |