HelloComp Intel GAMER Extreme 5080
Kód: INTELGAMEREXTREME5080/NZXTH6F-B INTELGAMEREXTREME5080/NZXTH7F-W INTELGAMEREXTREME5080/NZXTH9-B INTELGAMEREXTREME5080/MSI100P INTELGAMEREXTREME5080/JD41S-B INTELGAMEREXTREME5080/COR3500X-W INTELGAMEREXTREME5080/COR3500X-B INTELGAMEREXTREME5080/COR6500X-WSGA INTELGAMEREXTREME5080/CORICL5000T-W INTELGAMEREXTREME5080/ASUSRH-GR701 INTELGAMEREXTREME5080/FRCPOPXLS-B INTELGAMEREXTREME5080/CMMBTD500-B INTELGAMEREXTREME5080/MONKING95P-W INTELGAMEREXTREME5080/MONKING95P-B INTELGAMEREXTREME5080/DS900AIR-W INTELGAMEREXTREME5080/DS900AIR-B INTELGAMEREXTREME5080/DK431-B INTELGAMEREXTREME5080/DF2100-B INTELGAMEREXTREME5080/DY451P-W INTELGAMEREXTREME5080/DY451P-B INTELGAMEREXTREME5080/ASUS-PA602-RB Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER Extreme 5080: Neobmedzený výkon pre náročných hráčov. Tento herný počítač je navrhnutý pre tých, ktorí nechcú robiť kompromisy v hernom výkone. S procesorom Intel Core i9-14900KF, ktorý dosahuje frekvenciu 3.2GHz (Boost až 6GHz), a špičkovým vodným chladením ASUS PRIME LC 360 ARGB Black zabezpečuje stabilitu aj pri najvyššom zaťažení.
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 5080 s 16GB GDDR6X pamäťou posúva hranice vizuálneho zážitku. Najnovšie ray tracing efekty, vysoké FPS a podpora 4K rozlíšenia robia z tejto zostavy ideálnu voľbu pre najnáročnejšie herné tituly aj profesionálnu prácu s grafikou.
Operačná pamäť 32GB DDR5 na frekvencii 6000MT/s zabezpečí maximálnu plynulosť aj pri náročnom multitaskingu. Rýchly 2TB NVMe SSD PCIe 4.0 poskytne bleskové načítanie hier a aplikácií, čím sa minimalizuje čakanie.
Zdroj s výkonom 1000W a certifikáciou 80 Plus Gold garantuje spoľahlivé napájanie všetkých komponentov. Možnosť výberu skrine a operačného systému umožňuje prispôsobiť PC vašim individuálnym potrebám.
HelloComp Intel GAMER Extreme 5080 je ultimátny herný stroj, ktorý poskytuje nekompromisný výkon pre hranie, streamovanie aj profesionálnu prácu s grafikou.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER Extreme |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (IČ 24) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 3,2 GHz (6 GHz) |
| Model grafickej karty: | NVIDIA RTX 5080 |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 24 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core i9-14900KF |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 16GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 2TB SSD |
| Značka grafického čipu: | NVIDIA |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |