HelloComp Intel GAMER Extreme 4070 SUPER
Kód: INTELGAMEREXTREME4070SUPER/NZXTH6F-B INTELGAMEREXTREME4070SUPER/NZXTH7F-W INTELGAMEREXTREME4070SUPER/NZXTH9-B INTELGAMEREXTREME4070SUPER/MSI100P INTELGAMEREXTREME4070SUPER/JD41S-B INTELGAMEREXTREME4070SUPER/COR3500X-W INTELGAMEREXTREME4070SUPER/COR3500X-B INTELGAMEREXTREME4070SUPER/COR6500X-WSGA INTELGAMEREXTREME4070SUPER/CORICL5000T-W INTELGAMEREXTREME4070SUPER/ASUSRH-GR701 INTELGAMEREXTREME4070SUPER/FRCPOPXLS-B INTELGAMEREXTREME4070SUPER/CMMBTD500-B INTELGAMEREXTREME4070SUPER/MONKING95P-W INTELGAMEREXTREME4070SUPER/MONKING95P-B INTELGAMEREXTREME4070SUPER/DS900AIR-W INTELGAMEREXTREME4070SUPER/DS900AIR-B INTELGAMEREXTREME4070SUPER/DK431-B INTELGAMEREXTREME4070SUPER/DF2100-B INTELGAMEREXTREME4070SUPER/DY451P-W INTELGAMEREXTREME4070SUPER/DY451P-B INTELGAMEREXTREME4070SUPER/ASUS-PA602-RB Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER Extreme 4070 SUPER: Maximálny herný výkon pre náročných hráčov. Tento počítač je osadený špičkovým procesorom Intel Core i9-14900KF s frekvenciou 3.2GHz (Boost až 6.0GHz) a chladičom ASUS PRIME LC 360 ARGB Black, ktorý zabezpečuje optimálne chladenie aj pri extrémnej záťaži.
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER s 12GB pamäťou poskytuje špičkový výkon pre hranie moderných hier vo vysokom rozlíšení a prácu s náročnými grafickými aplikáciami. S 32GB DDR5 pamäťou o frekvencii 6000MT/s zvládne tento počítač multitasking a najnáročnejšie úlohy s ľahkosťou.
2TB NVMe SSD na rozhraní PCIe 4.0 zabezpečuje bleskurýchle načítanie hier a aplikácií a ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše dáta. Zdroj s výkonom 1000W a certifikáciou 80 Plus Gold garantuje stabilné napájanie všetkých komponentov a bezproblémový chod systému.
Počítač je možné prispôsobiť podľa vašich preferencií s výberom skrine a operačného systému, aby plne vyhovoval vašim požiadavkám. HelloComp Intel GAMER Extreme 4070 SUPER je ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí požadujú extrémny výkon a bezkompromisnú spoľahlivosť.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER Extreme |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (IČ 24) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 3,2 GHz (6 GHz) |
| Model grafickej karty: | NVIDIA RTX 4070 SUPER |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 24 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core i9-14900KF |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 12GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 2TB SSD |
| Značka grafického čipu: | NVIDIA |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |