HelloComp Intel GAMER Extreme 5070
Kód: INTELGAMEREXTREME5070/NZXTH6F-B INTELGAMEREXTREME5070/NZXTH7F-W INTELGAMEREXTREME5070/NZXTH9-B INTELGAMEREXTREME5070/MSI100P INTELGAMEREXTREME5070/JD41S-B INTELGAMEREXTREME5070/COR3500X-W INTELGAMEREXTREME5070/COR3500X-B INTELGAMEREXTREME5070/COR6500X-WSGA INTELGAMEREXTREME5070/CORICL5000T-W INTELGAMEREXTREME5070/ASUSRH-GR701 INTELGAMEREXTREME5070/FRCPOPXLS-B INTELGAMEREXTREME5070/CMMBTD500-B INTELGAMEREXTREME5070/MONKING95P-W INTELGAMEREXTREME5070/MONKING95P-B INTELGAMEREXTREME5070/DS900AIR-W INTELGAMEREXTREME5070/DS900AIR-B INTELGAMEREXTREME5070/DK431-B INTELGAMEREXTREME5070/DF2100-B INTELGAMEREXTREME5070/DY451P-W INTELGAMEREXTREME5070/DY451P-B INTELGAMEREXTREME5070/ASUS-PA602-RB Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER Extreme 5070: Herný výkon bez kompromisov pre náročných používateľov. Srdcom zostavy je procesor Intel Core i9-14900KF s taktom 3.2GHz (Boost až 6GHz), doplnený o výkonné vodné chladenie ASUS PRIME LC 360 ARGB Black, ktoré zabezpečuje nízke teploty aj pri vysokom zaťažení.
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 5070 s 12GB pamäťou je ideálna na hranie vo vysokom rozlíšení, tvorbu obsahu aj streamovanie. Vďaka 32GB DDR5 RAM s frekvenciou 6000MT/s zvládne zostava bez problémov multitasking a prácu s náročnými aplikáciami.
Rýchle 2TB NVMe SSD s rozhraním PCIe 4.0 ponúka vysoké prenosové rýchlosti a dostatok priestoru pre hry aj pracovné súbory. Doska ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI ponúka moderné technológie, stabilitu a pripravenosť na budúcnosť.
Možnosť výberu skrinky a operačného systému vám umožňuje prispôsobiť si PC podľa vlastných predstáv. HelloComp Intel GAMER Extreme 5070 je skvelou voľbou pre náročných hráčov a profesionálov.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER Extreme |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců (IČ 36) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 3,2 GHz (6 GHz) |
| Model grafickej karty: | NVIDIA RTX 5070 |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 24 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core i9-14900KF |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 12GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 2TB SSD |
| Značka grafického čipu: | NVIDIA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |