HelloComp Intel GAMER Extreme 4090
Kód: INTELGAMEREXTREME4090/NZXTH6F-B INTELGAMEREXTREME4090/NZXTH7F-W INTELGAMEREXTREME4090/NZXTH9-B INTELGAMEREXTREME4090/MSI100P INTELGAMEREXTREME4090/JD41S-B INTELGAMEREXTREME4090/COR3500X-W INTELGAMEREXTREME4090/COR3500X-B INTELGAMEREXTREME4090/COR6500X-WSGA INTELGAMEREXTREME4090/CORICL5000T-W INTELGAMEREXTREME4090/ASUSRH-GR701 INTELGAMEREXTREME4090/FRCPOPXLS-B INTELGAMEREXTREME4090/CMMBTD500-B INTELGAMEREXTREME4090/MONKING95P-W INTELGAMEREXTREME4090/MONKING95P-B INTELGAMEREXTREME4090/DS900AIR-W INTELGAMEREXTREME4090/DS900AIR-B INTELGAMEREXTREME4090/DK431-B INTELGAMEREXTREME4090/DF2100-B INTELGAMEREXTREME4090/DY451P-W INTELGAMEREXTREME4090/DY451P-B INTELGAMEREXTREME4090/ASUS-PA602-RB Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER Extreme 4090: Herná špička výkonu. Herný počítač navrhnutý pre tých, ktorí požadujú absolútnu špičku výkonu a grafiky. Poháňa ho procesor Intel Core i9-14900KF taktovaný na 3,2 GHz (s možnosťou Boost až na 6 GHz) spolu s vodným chladičom ASUS PRIME LC 360 ARGB Black pre optimálnu termoreguláciu.
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 4090 s 24 GB GDDR6X pamäťou zabezpečí neporovnateľný vizuálny zážitok v najnovších herných tituloch. S obrovskými 64 GB DDR5 RAM a rýchlym 2TB NVME SSD s PCIe 4.0 máte k dispozícii obrovskú pamäť a rýchlosť pre plynulý chod systému.
Doska ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI poskytuje stabilný základ pre extrémny herný výkon. S 1000W 80 Plus Gold zdrojom máte dostatok elektrického výkonu pre pohodlný prevádzkový režim. S možnosťou výberu skrine a operačného systému je HelloComp Intel GAMER Extreme 4090 pripravený splniť vaše najnáročnejšie herné sny.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER Extreme |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců (IČ 36) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 3,2 GHz (6 GHz) |
| Model grafickej karty: | NVIDIA RTX 4090 |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 24 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core i9-14900KF |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 24GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 2TB SSD |
| Značka grafického čipu: | NVIDIA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |