HelloComp Intel GAMER Extreme 4070 Ti SUPER
Kód: INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/NZXTH6F-B INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/NZXTH7F-W INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/NZXTH9-B INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/MSI100P INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/JD41S-B INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/COR3500X-W INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/COR3500X-B INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/COR6500X-WSGA INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/CORICL5000T-W INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/ASUSRH-GR701 INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/FRCPOPXLS-B INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/CMMBTD500-B INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/MONKING95P-W INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/MONKING95P-B INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/DS900AIR-W INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/DS900AIR-B INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/DK431-B INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/DF2100-B INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/DY451P-W INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/DY451P-B INTELGAMEREXTREME4070TISUPER/ASUS-PA602-RB Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER Extreme 4070 Ti SUPER: Zažite vrchol herného výkonu. Tento herný počítač je navrhnutý pre náročných hráčov a profesionálov, ktorí hľadajú špičkový výkon a spoľahlivosť. Srdcom zostavy je procesor Intel Core i9-14900KF s taktom 3.2GHz a turbo boostom až 6 GHz, ktorý poskytuje bezkonkurenčný výkon pre všetky vaše herné potreby.
Chladič ASUS PRIME LC 360 ARGB Black udržuje teploty procesora na optimálnych úrovniach a dodáva zostave moderný a atraktívny vzhľad. Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER s 16GB pamäťou GDDR6X zaisťuje úžasný vizuálny výkon a podporu pre najnáročnejšie herné tituly v ultra vysokom rozlíšení.
S 32GB pamäťou RAM DDR5 6000MT/s a rýchlym 2TB NVMe 7000/6000 MB/s SSD máte k dispozícii dostatok výkonu a kapacity pre multitasking a ukladanie veľkých súborov. Základná doska ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI poskytuje stabilnú a spoľahlivú platformu pre všetky komponenty zostavy.
Zdroj s výkonom 1000W a certifikáciou 80 Plus Gold zaisťuje stabilnú a efektívnu dodávku energie pre celú zostavu, čo je kľúčové pre bezproblémový chod systému aj pri maximálnom vyťažení. Možnosť voľby skrinky a operačného systému umožňuje prispôsobiť zostavu presne vašim potrebám a preferenciám. HelloComp Intel GAMER Extreme 4070 Ti SUPER - dokonalý spojenec pre vaše herné a profesionálne ambície.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER Extreme |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců (IČ 36) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 3,2 GHz (6 GHz) |
| Model grafickej karty: | NVIDIA RTX 4070 Ti SUPER |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 24 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core i9-14900KF |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 16GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 2TB SSD |
| Značka grafického čipu: | NVIDIA |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |