HelloComp Intel GAMER DDR5 6750 XT
Kód: INTELGAMERDDR56750XT/NZXTH6F-B INTELGAMERDDR56750XT/NZXTH7F-W INTELGAMERDDR56750XT/NZXTH5-B INTELGAMERDDR56750XT/MSI100P INTELGAMERDDR56750XT/JD41S-B INTELGAMERDDR56750XT/COR3500X-W INTELGAMERDDR56750XT/COR3500X-B INTELGAMERDDR56750XT/COR300D-B INTELGAMERDDR56750XT/FRCNORTH-B INTELGAMERDDR56750XT/FRCPOPXLS-B INTELGAMERDDR56750XT/FRCPOP-B INTELGAMERDDR56750XT/BQPB500FX-B INTELGAMERDDR56750XT/BQPB501DX-B INTELGAMERDDR56750XT/CMMBTD500-B INTELGAMERDDR56750XT/END300-B INTELGAMERDDR56750XT/BITNOVA INTELGAMERDDR56750XT/DS900AIR-W INTELGAMERDDR56750XT/DS900AIR-B INTELGAMERDDR56750XT/DRX70-W INTELGAMERDDR56750XT/TH285-W INTELGAMERDDR56750XT/TH285-B INTELGAMERDDR56750XT/DK431-B INTELGAMERDDR56750XT/DF2100-B INTELGAMERDDR56750XT/DY451P-W INTELGAMERDDR56750XT/DY451P-B Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER DDR5 6750 XT: Skvelá voľba pre hráčov aj tvorcov obsahu. Zostava s procesorom Intel Core i5-14400F zvláda moderné hry aj náročné aplikácie a vďaka tichému chladiču DeepCool AG400 BK ARGB V2 bude váš počítač pracovať stabilne a bez zbytočného hluku.
Grafická karta AMD Radeon RX 6750 XT s 12GB pamäťou umožňuje hranie vo vysokom rozlíšení a je perfektnou voľbou aj pre prácu s grafikou alebo strih videa. Operačná pamäť 32GB DDR5 na 6000MT/s poskytne dostatočný výkon pre multitasking aj plynulý chod systému.
O rýchly štart systému a načítanie dát sa stará 1TB NVME SSD PCIe 4.0. Základná doska ASUS PRIME B760M-A WIFI ponúka stabilitu a podporu pre ďalšie rozšírenie. Výber skrine aj operačného systému je na vás, môžete si tak zostaviť PC presne podľa svojich preferencií.
Napájanie zabezpečuje spoľahlivý 750W 80 Plus Bronze zdroj. HelloComp Intel GAMER DDR5 6750 XT je výbornou voľbou pre používateľov, ktorí hľadajú výkon, spoľahlivosť aj moderné technológie v jednom.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (IČ 24) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 2,5 GHz (4,7 GHz) |
| Model grafickej karty: | AMD RX 6750 XT |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core i5-14400F |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 12GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |