HelloComp Intel GAMER DDR5 6700 XT
Kód: INTELGAMERDDR56700XT/NZXTH6F-B INTELGAMERDDR56700XT/NZXTH7F-W INTELGAMERDDR56700XT/NZXTH5-B INTELGAMERDDR56700XT/MSI100P INTELGAMERDDR56700XT/JD41S-B INTELGAMERDDR56700XT/COR3500X-W INTELGAMERDDR56700XT/COR3500X-B INTELGAMERDDR56700XT/COR300D-B INTELGAMERDDR56700XT/FRCNORTH-B INTELGAMERDDR56700XT/FRCPOPXLS-B INTELGAMERDDR56700XT/FRCPOP-B INTELGAMERDDR56700XT/BQPB500FX-B INTELGAMERDDR56700XT/BQPB501DX-B INTELGAMERDDR56700XT/CMMBTD500-B INTELGAMERDDR56700XT/END300-B INTELGAMERDDR56700XT/BITNOVA INTELGAMERDDR56700XT/DS900AIR-W INTELGAMERDDR56700XT/DS900AIR-B INTELGAMERDDR56700XT/DRX70-W INTELGAMERDDR56700XT/TH285-W INTELGAMERDDR56700XT/TH285-B INTELGAMERDDR56700XT/DK431-B INTELGAMERDDR56700XT/DF2100-B INTELGAMERDDR56700XT/DY451P-W INTELGAMERDDR56700XT/DY451P-B Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER DDR5 6700 XT: Výkonné riešenie pre hranie aj multitasking. Táto zostava kombinuje silu procesora Intel Core i5-14400F s taktom až 4.7 GHz a modernú grafickú kartu AMD Radeon RX 6700 XT s 12GB pamäťou, čo zabezpečuje skvelý výkon pre náročné herné tituly aj prácu s multimédiami.
Rýchla 32GB DDR5 pamäť na frekvencii 6000MT/s prináša plynulý chod systému a svižnú odozvu v každej situácii. SSD disk s kapacitou 1TB typu NVME PCIe 4.0 sa stará o rýchle načítanie hier, aplikácií aj samotného systému.
Chladič DeepCool AG400 BK ARGB V2 zaručuje efektívne a tiché chladenie procesora. Základná doska ASUS PRIME B760M-A WIFI umožňuje ďalšie rozšírenie komponentov. Stabilnú prevádzku následne zabezpečuje zdroj 750W s certifikáciou 80 Plus Bronze.
Možnosť výberu skrinky a operačného systému vám dovolí doladiť zostavu presne podľa vašich preferencií. Ideálna voľba pre hráčov, ktorí chcú vysoký výkon bez kompromisov.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (IČ 24) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 2,5 GHz (4,7 GHz) |
| Model grafickej karty: | AMD RX 6700 XT |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core i5-14400F |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 12GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |