HelloComp Intel GAMER Ultra7 4080 SUPER
Kód: INTELGAMERULTRA74080SUPER/NZXTH6F-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/NZXTH7F-W INTELGAMERULTRA74080SUPER/NZXTH5-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/NZXTH9-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/MSI100P INTELGAMERULTRA74080SUPER/JD41S-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/COR3500X-W INTELGAMERULTRA74080SUPER/COR3500X-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/COR300D-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/COR6500X-WSGA INTELGAMERULTRA74080SUPER/CORICL5000T-W INTELGAMERULTRA74080SUPER/ASUSRH-GR701 INTELGAMERULTRA74080SUPER/FRCNORTH-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/FRCPOPXLS-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/FRCPOP-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/BQPB500FX-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/BQPB501DX-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/CMMBTD500-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/END300-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/BITNOVA INTELGAMERULTRA74080SUPER/MONKING95P-W INTELGAMERULTRA74080SUPER/MONKING95P-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/DS900AIR-W INTELGAMERULTRA74080SUPER/DS900AIR-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/DRX70-W INTELGAMERULTRA74080SUPER/TH285-W INTELGAMERULTRA74080SUPER/TH285-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/DK431-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/DF2100-B INTELGAMERULTRA74080SUPER/DY451P-W INTELGAMERULTRA74080SUPER/DY451P-B Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER Ultra7 4080 SUPER: Herný výkon novej generácie. Táto zostava prináša špičkový výkon pre hráčov aj profesionálov, ktorí hľadajú maximálnu plynulosť a kvalitu obrazu. Procesor Intel Core Ultra 7-265KF s frekvenciou 3.9GHz (Boost až 5.5GHz) ponúka dostatok výkonu pre najnovšie herné tituly aj náročné aplikácie.
Výkonné chladenie ASUS TUF GAMING LC II 240 ARGB zabezpečuje optimálne teploty a tichý chod aj pri maximálnom zaťažení. Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER s 16GB GDDR6X pamäťou umožňuje hranie v 4K rozlíšení, podporuje Ray Tracing a DLSS 3.5 pre najplynulejší vizuálny zážitok.
32GB DDR5 RAM s frekvenciou 6000MT/s poskytuje dostatočný výkon pre multitasking, streamovanie aj profesionálnu prácu. Rýchle 1TB NVMe SSD PCIe 4.0 zabezpečí okamžité načítanie hier a aplikácií.
Základná doska ASUS TUF GAMING B860-PLUS WIFI ponúka široké možnosti rozšírenia, stabilitu a moderné technológie vrátane WiFi pripojenia. Spoľahlivé napájanie zostavy zabezpečuje 850W zdroj s certifikáciou 80 Plus Gold.
Možnosť výberu skrine a operačného systému umožňuje prispôsobenie zostavy podľa individuálnych preferencií. HelloComp Intel GAMER Ultra7 4080 SUPER je ideálnou voľbou pre náročných hráčov a tvorcov obsahu, ktorí chcú to najlepšie z najnovších technológií.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER Ultra7 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (IČ 24) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 3,9 GHz (5,5 GHz) |
| Model grafickej karty: | NVIDIA RTX 4080 SUPER |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 20 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7-265KF |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 16GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | NVIDIA |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |