HelloComp Intel GAMER Ultra7 5080
Kód: INTELGAMERULTRA75080/NZXTH6F-B INTELGAMERULTRA75080/NZXTH7F-W INTELGAMERULTRA75080/NZXTH5-B INTELGAMERULTRA75080/NZXTH9-B INTELGAMERULTRA75080/MSI100P INTELGAMERULTRA75080/JD41S-B INTELGAMERULTRA75080/COR3500X-W INTELGAMERULTRA75080/COR3500X-B INTELGAMERULTRA75080/COR300D-B INTELGAMERULTRA75080/COR6500X-WSGA INTELGAMERULTRA75080/CORICL5000T-W INTELGAMERULTRA75080/ASUSRH-GR701 INTELGAMERULTRA75080/FRCNORTH-B INTELGAMERULTRA75080/FRCPOPXLS-B INTELGAMERULTRA75080/FRCPOP-B INTELGAMERULTRA75080/BQPB500FX-B INTELGAMERULTRA75080/BQPB501DX-B INTELGAMERULTRA75080/CMMBTD500-B INTELGAMERULTRA75080/END300-B INTELGAMERULTRA75080/MONKING95P-W INTELGAMERULTRA75080/MONKING95P-B INTELGAMERULTRA75080/DS900AIR-W INTELGAMERULTRA75080/DS900AIR-B INTELGAMERULTRA75080/DRX70-W INTELGAMERULTRA75080/TH285-W INTELGAMERULTRA75080/TH285-B INTELGAMERULTRA75080/DK431-B INTELGAMERULTRA75080/DF2100-B INTELGAMERULTRA75080/DY451P-W INTELGAMERULTRA75080/DY451P-B Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER Ultra7 5080: Herný stroj budúcnosti s extrémnym výkonom. Základ tejto zostavy tvorí procesor Intel Core Ultra 7-265KF s frekvenciou 3.9GHz (Boost až 5.5GHz), ktorý spolu s chladičom ASUS TUF GAMING LC II 240 ARGB zaručuje tichý a spoľahlivý chod aj pri dlhom hraní.
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 5080 s 16GB pamäťou ponúka nekompromisný výkon pre hranie v 4K, ray tracing a profesionálne aplikácie. Pamäť 32GB DDR5 na frekvencii 6000MT/s poskytuje dostatok výkonu pre multitasking, náročné hry aj streamovanie.
Úložisko tvorí 1TB NVMe SSD PCIe 4.0, ktoré zaručuje bleskové načítanie dát. Základná doska ASUS TUF GAMING B860-PLUS WIFI ponúka najnovšie technológie a stabilné pripojenie vďaka zabudovanej WiFi. Zdroj s výkonom 850W a certifikáciou 80 Plus Gold sa postará o bezchybný chod všetkých komponentov.
Vyber si skriňu a operačný systém podľa vlastných preferencií. HelloComp Intel GAMER Ultra7 5080 je skvelá voľba pre náročných hráčov aj profesionálov hľadajúcich maximálny výkon.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER Ultra7 |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců (IČ 36) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 3,9 GHz (5,5 GHz) |
| Model grafickej karty: | NVIDIA RTX 5080 |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 20 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7-265KF |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 16GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | NVIDIA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |