HelloComp Intel GAMER Ultra5 6800
Kód: INTELGAMERULTRA56800/NZXTH6F-B INTELGAMERULTRA56800/NZXTH7F-W INTELGAMERULTRA56800/NZXTH5-B INTELGAMERULTRA56800/NZXTH9-B INTELGAMERULTRA56800/MSI100P INTELGAMERULTRA56800/JD41S-B INTELGAMERULTRA56800/COR3500X-W INTELGAMERULTRA56800/COR3500X-B INTELGAMERULTRA56800/COR300D-B INTELGAMERULTRA56800/COR6500X-WSGA INTELGAMERULTRA56800/CORICL5000T-W INTELGAMERULTRA56800/ASUSRH-GR701 INTELGAMERULTRA56800/FRCNORTH-B INTELGAMERULTRA56800/FRCPOPXLS-B INTELGAMERULTRA56800/FRCPOP-B INTELGAMERULTRA56800/BQPB500FX-B INTELGAMERULTRA56800/BQPB501DX-B INTELGAMERULTRA56800/CMMBTD500-B INTELGAMERULTRA56800/END300-B INTELGAMERULTRA56800/BITNOVA INTELGAMERULTRA56800/MONKING95P-W INTELGAMERULTRA56800/MONKING95P-B INTELGAMERULTRA56800/DS900AIR-W INTELGAMERULTRA56800/DS900AIR-B INTELGAMERULTRA56800/DRX70-W INTELGAMERULTRA56800/TH285-W INTELGAMERULTRA56800/TH285-B INTELGAMERULTRA56800/DK431-B INTELGAMERULTRA56800/DF2100-B INTELGAMERULTRA56800/DY451P-W INTELGAMERULTRA56800/DY451P-B Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER Ultra5 6800: Ultimátny herný stroj pre náročných používateľov. Táto zostava spája najnovšiu generáciu procesora Intel Core Ultra 5-245KF s účinným chladením DeepCool AG400 BK ARGB V2 – ideálna kombinácia pre dlhé hranie bez kompromisov.
Grafická karta AMD Radeon RX 6800 s 16GB pamäťou ponúka excelentný výkon aj vo 4K rozlíšení a plynulé zobrazenie detailných scén. S rýchlou 32GB DDR5 RAM na frekvencii 6000MT/s získaš priestor pre multitasking aj najnáročnejšie aplikácie.
O bleskové načítanie a dostatok miesta sa postará SSD 1TB (PCIe 4.0), zatiaľ čo doska ASUS TUF GAMING B860-PLUS WIFI zaistí perfektnú stabilitu aj široké možnosti konektivity. Výber case aj systému si môžeš prispôsobiť podľa vlastných preferencií.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER Ultra5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (IČ 24) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 4,2 GHz (5,2 GHz) |
| Model grafickej karty: | AMD RX 6800 |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 14 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5-245KF |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 16GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |