HelloComp Intel GAMER Ultra5 A770
Kód: INTELGAMERULTRA5A770/NZXTH6F-B INTELGAMERULTRA5A770/NZXTH7F-W INTELGAMERULTRA5A770/NZXTH5-B INTELGAMERULTRA5A770/NZXTH9-B INTELGAMERULTRA5A770/MSI100P INTELGAMERULTRA5A770/JD41S-B INTELGAMERULTRA5A770/COR3500X-W INTELGAMERULTRA5A770/COR3500X-B INTELGAMERULTRA5A770/COR300D-B INTELGAMERULTRA5A770/COR6500X-WSGA INTELGAMERULTRA5A770/CORICL5000T-W INTELGAMERULTRA5A770/ASUSRH-GR701 INTELGAMERULTRA5A770/FRCNORTH-B INTELGAMERULTRA5A770/FRCPOPXLS-B INTELGAMERULTRA5A770/FRCPOP-B INTELGAMERULTRA5A770/BQPB500FX-B INTELGAMERULTRA5A770/BQPB501DX-B INTELGAMERULTRA5A770/CMMBTD500-B INTELGAMERULTRA5A770/END300-B INTELGAMERULTRA5A770/BITNOVA INTELGAMERULTRA5A770/MONKING95P-W INTELGAMERULTRA5A770/MONKING95P-B INTELGAMERULTRA5A770/DS900AIR-W INTELGAMERULTRA5A770/DS900AIR-B INTELGAMERULTRA5A770/DRX70-W INTELGAMERULTRA5A770/TH285-W INTELGAMERULTRA5A770/TH285-B INTELGAMERULTRA5A770/DK431-B INTELGAMERULTRA5A770/DF2100-B INTELGAMERULTRA5A770/DY451P-W INTELGAMERULTRA5A770/DY451P-B Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER Ultra5 A770: Herná zostava s Intel Arc pre nové zážitky. Tento počítač je ideálnou voľbou pre hráčov aj náročných používateľov, ktorí chcú využiť maximum výkonu novej generácie.
Procesor Intel Core Ultra 5-245KF a chladenie DeepCool AG400 BK ARGB V2 zaisťujú vysokú stabilitu a nízke teploty aj pri náročnom hraní. O grafiku sa stará Intel Arc A770 so 16GB pamäťou, čo znamená plynulé hranie a podporu najnovších technológií.
32GB DDR5 RAM s frekvenciou 6000MT/s zvládne multitasking, strih videa aj náročné aplikácie. Rýchly SSD disk 1TB (PCIe 4.0) garantuje svižný štart systému a bleskové načítanie dát. Výber skrinky a operačného systému si môžete nastaviť podľa svojich predstáv.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER Ultra5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (IČ 24) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 4,2 GHz (5,2 GHz) |
| Model grafickej karty: | Intel Arc A770 |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 14 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5-245KF |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 16GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | INTEL |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |