HelloComp Intel GAMER DDR5 7600
Kód: INTELGAMERDDR57600/NZXTH6F-B INTELGAMERDDR57600/NZXTH7F-W INTELGAMERDDR57600/NZXTH5-B INTELGAMERDDR57600/MSI100P INTELGAMERDDR57600/JD41S-B INTELGAMERDDR57600/COR3500X-W INTELGAMERDDR57600/COR3500X-B INTELGAMERDDR57600/COR300D-B INTELGAMERDDR57600/FRCNORTH-B INTELGAMERDDR57600/FRCPOPXLS-B INTELGAMERDDR57600/FRCPOP-B INTELGAMERDDR57600/BQPB500FX-B INTELGAMERDDR57600/BQPB501DX-B INTELGAMERDDR57600/CMMBTD500-B INTELGAMERDDR57600/END300-B INTELGAMERDDR57600/BITNOVA INTELGAMERDDR57600/DS900AIR-W INTELGAMERDDR57600/DS900AIR-B INTELGAMERDDR57600/DRX70-W INTELGAMERDDR57600/TH285-W INTELGAMERDDR57600/TH285-B INTELGAMERDDR57600/DK431-B INTELGAMERDDR57600/DF2100-B INTELGAMERDDR57600/DY451P-W INTELGAMERDDR57600/DY451P-B INTELGAMERDDR57600/A290-W INTELGAMERDDR57600/A290-B Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER DDR5 7600: Ideálna voľba pre hráčov aj kreatívcov. Táto zostava kombinuje najnovší procesor Intel Core i5-14400F s taktom až 4.7 GHz a tichým chladením DeepCool AG400 BK ARGB V2, čo zaručuje stabilný výkon aj pri vysokom zaťažení.
Grafická karta AMD Radeon RX 7600 s 8GB pamäťou zabezpečí plynulé hranie moderných hier vo Full HD rozlíšení a podporí aj prácu v grafických aplikáciách. Operačná pamäť 32GB DDR5 na frekvencii 6000MT/s prináša rýchly multitasking bez kompromisov.
O rýchle načítanie systému a dostatok priestoru pre dáta sa stará 1TB NVME SSD PCIe 4.0. Základná doska ASUS PRIME B760M-A WIFI ponúka kvalitný základ a možnosti rozšírenia. Samozrejmosťou je možnosť výberu počítačovej skrine aj operačného systému podľa vášho vkusu.
Zdroj 750W 80 Plus Bronze zabezpečuje stabilné napájanie celej zostavy. HelloComp Intel GAMER DDR5 7600 je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú univerzálny výkon a moderné technológie.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (IČ 24) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 2,5 GHz (4,7 GHz) |
| Model grafickej karty: | AMD RX 7600 |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core i5-14400F |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 8GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |