HelloComp Intel GAMER Pro DDR5 7700 XT
Kód: INTELGAMERPRODDR57700XT/NZXTH6F-B INTELGAMERPRODDR57700XT/NZXTH7F-W INTELGAMERPRODDR57700XT/NZXTH5-B INTELGAMERPRODDR57700XT/MSI100P INTELGAMERPRODDR57700XT/JD41S-B INTELGAMERPRODDR57700XT/COR3500X-W INTELGAMERPRODDR57700XT/COR3500X-B INTELGAMERPRODDR57700XT/COR300D-B INTELGAMERPRODDR57700XT/FRCNORTH-B INTELGAMERPRODDR57700XT/FRCPOPXLS-B INTELGAMERPRODDR57700XT/FRCPOP-B INTELGAMERPRODDR57700XT/BQPB500FX-B INTELGAMERPRODDR57700XT/BQPB501DX-B INTELGAMERPRODDR57700XT/CMMBTD500-B INTELGAMERPRODDR57700XT/END300-B INTELGAMERPRODDR57700XT/DS900AIR-W INTELGAMERPRODDR57700XT/DS900AIR-B INTELGAMERPRODDR57700XT/DRX70-W INTELGAMERPRODDR57700XT/TH285-W INTELGAMERPRODDR57700XT/TH285-B INTELGAMERPRODDR57700XT/DK431-B INTELGAMERPRODDR57700XT/DF2100-B INTELGAMERPRODDR57700XT/DY451P-W INTELGAMERPRODDR57700XT/DY451P-B INTELGAMERPRODDR57700XT/A290-W INTELGAMERPRODDR57700XT/A290-B Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER Pro DDR5 7700 XT: Výkonný herný počítač s modernou grafikou. Tento počítač je vybavený procesorom Intel Core i5-14600KF s frekvenciou 3.5GHz (Boost až 5.3GHz) a chladičom DeepCool AG400 BK ARGB V2, ktorý zabezpečuje efektívne chladenie aj pri vysokej záťaži.
Grafická karta AMD Radeon RX 7700 XT s 12GB pamäťou ponúka vynikajúci výkon pre hranie vo vysokom rozlíšení a prácu s graficky náročnými aplikáciami. S 32GB DDR5 pamäťou o frekvencii 6000MT/s je tento počítač pripravený zvládnuť multitasking aj tie najnáročnejšie úlohy.
1TB NVMe SSD na rozhraní PCIe 4.0 zabezpečuje bleskurýchle načítanie hier a aplikácií a dostatok úložného priestoru pre vaše dáta. Zdroj s výkonom 750W a certifikáciou 80 Plus Bronze zabezpečuje stabilné napájanie a bezproblémový chod všetkých komponentov.
Počítač je možné prispôsobiť podľa vašich preferencií s výberom skrine a operačného systému, aby zodpovedal vašim požiadavkám. HelloComp Intel GAMER Pro DDR5 7700 XT je ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí požadujú vysoký výkon a spoľahlivý herný zážitok.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER Pro DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců (IČ 36) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 3,5 GHz (5,3 GHz) |
| Model grafickej karty: | AMD RX 7700 XT |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 14 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core i5-14600KF |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 12GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |