HelloComp Intel GAMER Pro DDR5 6750 XT
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Variant
Upgrade CPU ?
Upgrade RAM ?
Upgrade SSD ?
Vodné chladenie CPU ?
Operačný systém ?
Office 2021 Pro Plus ?
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Intel Core i5-14600KF / 32GB RAM / 1TB NVME SSD / RX 6750 XT 12GB
Detailné informácie
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER Pro DDR5 6750 XT: Výkonný herný počítač s modernými technológiami. Tento počítač je vybavený procesorom Intel Core i5-14600KF s frekvenciou 3.5GHz (Boost až 5.3GHz) a chladičom DeepCool AG400 BK ARGB V2, ktorý zabezpečuje účinné chladenie aj pri vyššej záťaži.
1TB NVME SSD na PCIe 4.0 zabezpečuje rýchle načítanie hier a aplikácií a dostatok úložného priestoru pre vaše dáta. Zdroj s výkonom 750W a certifikáciou 80 Plus Bronze garantuje stabilné napájanie všetkých komponentov a bezproblémový chod systému.
Konfigurácia:
cpu
CPU:
Intel Core i5-14600KF @ 3.5GHz / Boost 5.3 GHz
chladic
CPU chladič:
DeepCool AG400 BK ARGB V2
graficka-karta
GPU:
AMD Radeon RX 6750 XT 12GB
operacni-pamet
RAM:
32GB DDR5 6000 MT/s CL36
zakladni-deska
Doska:
ASUS PRIME B760M-A WIFI
ssd
SSD:
1TB NVMe 5000/4000 MB/s
pocitacova-skrin
Case:
dle výberu
zdroj
Zdroj:
750W 80 Plus Bronze
windows
OS:
dle výberu
Dodatočné parametre
Kategória: Herné PC Intel GAMER Pro DDR5
Záruka: 36 měsíců (IČ 36)
Podľa použitia: Herné
Typ grafickej karty: dedikovaná
Frekvencia procesora: 3,5 GHz (5,3 GHz)