HelloComp Intel GAMER Max DDR5 7900 XT
Kód: INTELGAMERMAXDDR57900XT/NZXTH6F-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/NZXTH7F-W INTELGAMERMAXDDR57900XT/NZXTH5-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/MSI100P INTELGAMERMAXDDR57900XT/JD41S-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/COR3500X-W INTELGAMERMAXDDR57900XT/COR3500X-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/COR300D-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/FRCNORTH-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/FRCPOPXLS-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/FRCPOP-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/BQPB500FX-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/BQPB501DX-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/CMMBTD500-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/END300-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/DS900AIR-W INTELGAMERMAXDDR57900XT/DS900AIR-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/DRX70-W INTELGAMERMAXDDR57900XT/TH285-W INTELGAMERMAXDDR57900XT/TH285-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/DK431-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/DF2100-B INTELGAMERMAXDDR57900XT/DY451P-W INTELGAMERMAXDDR57900XT/DY451P-B Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER Max DDR5 7900 XT: Výkonný herný počítač s modernou grafikou. Tento počítač je osadený procesorom Intel Core i7-14700KF s frekvenciou 3.4GHz (Boost až 5.6GHz) a chladičom ASUS TUF GAMING LC II 240 ARGB, ktorý zabezpečuje efektívne chladenie aj pri maximálnej záťaži.
Grafická karta AMD Radeon RX 7900 XT s 20GB pamäťou poskytuje špičkový grafický výkon, ideálny pre hranie moderných hier vo vysokom rozlíšení a pre prácu s náročnými grafickými aplikáciami. S 32GB DDR5 pamäťou na frekvencii 6000MT/s je tento počítač perfektný pre multitasking a náročné úlohy.
1TB NVME SSD na PCIe 4.0 zabezpečuje rýchle načítanie hier a aplikácií a ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše dáta. Zdroj s výkonom 850W a certifikáciou 80 Plus Gold garantuje stabilné napájanie všetkých komponentov a spoľahlivý chod systému.
HelloComp Intel GAMER Max DDR5 7900 XT vám umožňuje vybrať si skriňu a operačný systém podľa vašich preferencií, čo vám umožňuje prispôsobiť si počítač presne podľa vašich potrieb. Pripravte sa na bezproblémový herný zážitok s týmto výkonným strojom.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER Max DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců (IČ 36) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 3,4 GHz (5,6 GHz) |
| Model grafickej karty: | AMD RX 7900 XT |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 20 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core i7-14700KF |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 20GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |