HelloComp AMD GAMER Max DDR5 7800 XT
Kód: AMDGAMERMAXDDR57800XT/NZXTH6F-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/NZXTH7F-W AMDGAMERMAXDDR57800XT/NZXTH5-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/MSI100P AMDGAMERMAXDDR57800XT/JD41S-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/COR3500X-W AMDGAMERMAXDDR57800XT/COR3500X-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/COR300D-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/FRCNORTH-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/FRCPOPXLS-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/FRCPOP-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/BQPB500FX-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/BQPB501DX-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/CMMBTD500-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/END300-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/DS900AIR-W AMDGAMERMAXDDR57800XT/DS900AIR-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/DRX70-W AMDGAMERMAXDDR57800XT/TH285-W AMDGAMERMAXDDR57800XT/TH285-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/DK431-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/DF2100-B AMDGAMERMAXDDR57800XT/DY451P-W AMDGAMERMAXDDR57800XT/DY451P-B Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp AMD GAMER Max DDR5 7800 XT: Výkonná herná zostava postavená na modernej AMD platforme. Táto herná konfigurácia je založená na procesore AMD Ryzen 7 7700X s boost frekvenciou až 5.4GHz, ktorý ponúka vysoký výkon pre moderné hry, multitasking aj náročnejšie aplikácie. O efektívne chladenie sa stará vodný chladič ASUS TUF GAMING LC II 240 ARGB, navrhnutý pre stabilnú prevádzku pri dlhodobej záťaži.
Grafická karta AMD Radeon RX 7800 XT so 16GB pamäte prináša vysoký grafický výkon pre hranie vo Full HD aj QHD rozlíšení a je ideálnou voľbou pre náročných hráčov uprednostňujúcich riešenia AMD. 32GB DDR5 pamäte s frekvenciou 6000 MT/s zabezpečuje rýchlu odozvu systému a dostatočnú výkonovú rezervu.
Rýchle NVMe SSD s kapacitou 1TB a rýchlosťami až 7000/6000 MB/s zabezpečuje svižné spúšťanie systému, hier aj aplikácií. Základná doska ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI ponúka stabilný základ, modernú výbavu a bezdrôtovú konektivitu.
Zostava je ponúkaná s možnosťou výberu skrine aj operačného systému podľa vlastných preferencií. O spoľahlivé napájanie sa stará kvalitný 850W zdroj s certifikáciou 80 Plus Gold, ktorý poskytuje dostatočnú výkonovú rezervu aj do budúcna.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC AMD GAMER Max DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců (IČ 36) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 4,5 GHz (5,4 GHz) |
| Model grafickej karty: | AMD RX 7800 XT |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 12 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 7700X |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 16GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |