HelloComp AMD GAMER Pro DDR5 7800 XT
Kód: AMDGAMERPRODDR57800XT/NZXTH6F-B AMDGAMERPRODDR57800XT/NZXTH7F-W AMDGAMERPRODDR57800XT/NZXTH5-B AMDGAMERPRODDR57800XT/MSI100P AMDGAMERPRODDR57800XT/JD41S-B AMDGAMERPRODDR57800XT/COR3500X-W AMDGAMERPRODDR57800XT/COR3500X-B AMDGAMERPRODDR57800XT/COR300D-B AMDGAMERPRODDR57800XT/FRCNORTH-B AMDGAMERPRODDR57800XT/FRCPOPXLS-B AMDGAMERPRODDR57800XT/FRCPOP-B AMDGAMERPRODDR57800XT/BQPB500FX-B AMDGAMERPRODDR57800XT/BQPB501DX-B AMDGAMERPRODDR57800XT/CMMBTD500-B AMDGAMERPRODDR57800XT/END300-B AMDGAMERPRODDR57800XT/BITNOVA AMDGAMERPRODDR57800XT/DS900AIR-W AMDGAMERPRODDR57800XT/DS900AIR-B AMDGAMERPRODDR57800XT/DRX70-W AMDGAMERPRODDR57800XT/TH285-W AMDGAMERPRODDR57800XT/TH285-B AMDGAMERPRODDR57800XT/DK431-B AMDGAMERPRODDR57800XT/DF2100-B AMDGAMERPRODDR57800XT/DY451P-W AMDGAMERPRODDR57800XT/DY451P-B Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
HelloComp AMD GAMER Pro DDR5 7800 XT: Herní stanice s výkonem pro dnešek i zítřek. Sestava staví na kombinaci moderního procesoru AMD Ryzen 5 7500F a grafické karty AMD Radeon RX 7800 XT 16GB, která zvládne nejnovější hry ve vysokém rozlišení i práci s grafikou nebo streamování.
32GB DDR5 RAM na frekvenci 6000 MT/s je ideální pro multitasking, náročné aplikace i editaci videa. Rychlé 1TB SSD s rychlostí až 5000/4000 MB/s zajistí bleskové načítání systému, her i dat.
Chlazení DeepCool AG400 BK ARGB V2 udrží procesor v optimální teplotě i při dlouhodobé zátěži. Základní deska ASUS TUF GAMING A620AM-PLUS WIFI nabízí spolehlivý základ pro vaše komponenty a podporu moderních technologií. Kvalitní 750W zdroj s certifikací Bronze pokryje i vyšší nároky. Možnost volby case i operačního systému pro maximální přizpůsobení.
Konfigurace:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní PC AMD GAMER Pro DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 24) |
| Dle použití: | Herní |
| Druh grafické karty: | dedikovaná |
| Frekvence procesoru: | 3,7 GHz (5 GHz) |
| Model grafické karty: | AMD RX 7800 XT |
| Operační systém (OS): | dle výběru |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Typ PC: | desktop PC |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen 5 7500F |
| Velikost grafické paměti: | 16GB |
| Velikost operační paměti: | 32GB |
| Velikost pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HelloComp je česká značka zaměřená na herní počítače, výkonné PC sestavy a pečlivě vybraný hardware pro hráče, nadšence i náročnější uživatele. Staví na důrazu na výkon, spolehlivost, promyšlené konfigurace a osobní přístup, díky kterému si zákazníci mohou vybrat hotové sestavy i řešení na míru podle svých požadavků.
V nabídce HelloComp najdete herní počítače, komponenty i další techniku navrženou s ohledem na reálné využití, dlouhodobou funkčnost a dobrý poměr ceny a výkonu. Značka se soustředí na kvalitně sestavené konfigurace, přehledný výběr a odborné poradenství pro zákazníky, kteří chtějí moderní a spolehlivé řešení bez zbytečných kompromisů.
| Výrobní společnost : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |