HelloComp AMD GAMER Pro DDR5 6800 XT
Kód: AMDGAMERPRODDR56800XT/NZXTH6F-B AMDGAMERPRODDR56800XT/NZXTH7F-W AMDGAMERPRODDR56800XT/NZXTH5-B AMDGAMERPRODDR56800XT/MSI100P AMDGAMERPRODDR56800XT/JD41S-B AMDGAMERPRODDR56800XT/COR3500X-W AMDGAMERPRODDR56800XT/COR3500X-B AMDGAMERPRODDR56800XT/COR300D-B AMDGAMERPRODDR56800XT/FRCNORTH-B AMDGAMERPRODDR56800XT/FRCPOPXLS-B AMDGAMERPRODDR56800XT/FRCPOP-B AMDGAMERPRODDR56800XT/BQPB500FX-B AMDGAMERPRODDR56800XT/BQPB501DX-B AMDGAMERPRODDR56800XT/CMMBTD500-B AMDGAMERPRODDR56800XT/END300-B AMDGAMERPRODDR56800XT/BITNOVA AMDGAMERPRODDR56800XT/DS900AIR-W AMDGAMERPRODDR56800XT/DS900AIR-B AMDGAMERPRODDR56800XT/DRX70-W AMDGAMERPRODDR56800XT/TH285-W AMDGAMERPRODDR56800XT/TH285-B AMDGAMERPRODDR56800XT/DK431-B AMDGAMERPRODDR56800XT/DF2100-B AMDGAMERPRODDR56800XT/DY451P-W AMDGAMERPRODDR56800XT/DY451P-B Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
HelloComp AMD GAMER Pro DDR5 6800 XT: Ultimátní grafický výkon pro hráče i kreativní profesionály. Tato konfigurace přináší výhodu kombinace moderního procesoru AMD Ryzen 5 7500F a výkonné grafiky AMD Radeon RX 6800 XT s 16GB pamětí. Sestava je navržená pro hraní her v rozlišení až 4K na ultra detaily, ale obstojí i při střihu videa nebo práci s náročnými aplikacemi.
Rychlá DDR5 RAM o kapacitě 32GB a frekvenci 6000 MT/s spolu s 1TB PCIe 4.0 SSD diskem zajistí svižnou odezvu systému a extrémně rychlé načítání všech her i programů. O chlazení procesoru se postará moderní chladič DeepCool AG400 BK ARGB V2, který zároveň dodá sestavě atraktivní vzhled.
Celý počítač je postaven na spolehlivé desce ASUS TUF GAMING A620AM-PLUS WIFI a napájen robustním 750W zdrojem s certifikací Bronze. Volba skříně i operačního systému je na vás – přizpůsobte si sestavu podle vlastních požadavků a užijte si maximální výkon bez kompromisů.
Konfigurace:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní PC AMD GAMER Pro DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 24) |
| Dle použití: | Herní |
| Druh grafické karty: | dedikovaná |
| Frekvence procesoru: | 3,7 GHz (5 GHz) |
| Model grafické karty: | AMD RX 6800 XT |
| Operační systém (OS): | dle výběru |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Typ PC: | desktop PC |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen 5 7500F |
| Velikost grafické paměti: | 16GB |
| Velikost operační paměti: | 32GB |
| Velikost pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HelloComp je česká značka zaměřená na herní počítače, výkonné PC sestavy a pečlivě vybraný hardware pro hráče, nadšence i náročnější uživatele. Staví na důrazu na výkon, spolehlivost, promyšlené konfigurace a osobní přístup, díky kterému si zákazníci mohou vybrat hotové sestavy i řešení na míru podle svých požadavků.
V nabídce HelloComp najdete herní počítače, komponenty i další techniku navrženou s ohledem na reálné využití, dlouhodobou funkčnost a dobrý poměr ceny a výkonu. Značka se soustředí na kvalitně sestavené konfigurace, přehledný výběr a odborné poradenství pro zákazníky, kteří chtějí moderní a spolehlivé řešení bez zbytečných kompromisů.
| Výrobní společnost : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |