HelloComp AMD GAMER Pro DDR5 6750 XT
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 16 hodnotení Podrobnosti hodnotenia
Variant
Upgrade CPU ?
Upgrade RAM ?
Upgrade SSD ?
Vodné chladenie CPU ?
Operačný systém ?
Office 2021 Pro Plus ?
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
AMD Ryzen 5 7500F / 32GB RAM / 1TB NVME SSD / RX 6750 XT 12GB
Detailné informácie
Podrobný popis
HelloComp AMD GAMER Pro DDR5 6750 XT: Herný PC pre akčné hranie a multitasking bez limitov. Táto zostava je vytvorená pre používateľov, ktorí vyžadujú maximálny herný zážitok aj pri vyšších rozlíšeniach a zároveň ocenia výkon pri práci s multimédiami či viacerými aplikáciami naraz. Procesor AMD Ryzen 5 7500F s frekvenciou až 5GHz spolu s výkonnou grafickou kartou AMD Radeon RX 6750 XT (12GB) ponúka špičkový výkon v hrách novej generácie.
O plynulý chod systému a rýchle načítanie dát sa stará 32GB DDR5 RAM (6000MT/s) a rýchly 1TB SSD. Chladič DeepCool AG400 BK ARGB V2 udržuje procesor vo výbornej kondícii aj počas dlhých herných maratónov. Základná doska ASUS TUF GAMING A620AM-PLUS WIFI a 750W zdroj s certifikáciou Bronze tvoria spoľahlivý základ celej zostavy.
Konfigurácia:
cpu
CPU:
AMD RYZEN 5 7500F @ 3.7GHz / Turbo 5GHz
chladic
CPU chladič:
DeepCool AG400 BK ARGB V2
graficka-karta
GPU:
AMD Radeon RX 6750 XT 12GB
operacni-pamet
RAM:
32GB DDR5 6000 MT/s CL36
zakladni-deska
Doska:
ASUS TUF GAMING A620AM-PLUS WIFI
ssd
SSD:
1TB NVMe 5000/4000 MB/s
pocitacova-skrin
Case:
dle výberu
zdroj
Zdroj:
750W 80 Plus Bronze
windows
OS:
dle výberu
Dodatočné parametre
Kategória: Herné PC AMD GAMER Pro DDR5
Záruka: 36 měsíců (IČ 36)
Podľa použitia: Herné
Typ grafickej karty: dedikovaná
Frekvencia procesora: 3,7 GHz (5 GHz)
Model grafickej karty: AMD RX 6750 XT
Operačný systém (OS): podľa výberu
Počet jadier procesora: 6
Typ PC: stolný počítač
Typ procesora: AMD Ryzen 5 7500F