HelloComp AMD GAMER 9060 XT
Kód: AMDGAMER9060XT/NZXTH6F-B AMDGAMER9060XT/NZXTH7F-W AMDGAMER9060XT/NZXTH5-B AMDGAMER9060XT/MSI100P AMDGAMER9060XT/JD41S-B AMDGAMER9060XT/COR3500X-W AMDGAMER9060XT/COR3500X-B AMDGAMER9060XT/COR300D-B AMDGAMER9060XT/FRCNORTH-B AMDGAMER9060XT/FRCPOPXLS-B AMDGAMER9060XT/FRCPOP-B AMDGAMER9060XT/BQPB500FX-B AMDGAMER9060XT/BQPB501DX-B AMDGAMER9060XT/CMMBTD500-B AMDGAMER9060XT/END300-B AMDGAMER9060XT/BITNOVA AMDGAMER9060XT/DS900AIR-W AMDGAMER9060XT/DS900AIR-B AMDGAMER9060XT/DRX70-W AMDGAMER9060XT/TH285-W AMDGAMER9060XT/TH285-B AMDGAMER9060XT/DK431-B AMDGAMER9060XT/DF2100-B AMDGAMER9060XT/DY451P-W AMDGAMER9060XT/DY451P-B Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp AMD GAMER 9060 XT: Herné monštrum s výkonom pre nové generácie hier. Táto zostava je skvelou voľbou pre hráčov, ktorí túžia po maximálnom grafickom výkone v modernom a kompaktnom prevedení. Srdcom je procesor AMD RYZEN 5 5600 v kombinácii s účinným chladičom DeepCool AG400 BK ARGB V2, čo znamená spoľahlivý chod aj pri vysokom zaťažení.
Najnovšia grafická karta AMD Radeon RX 9060 XT so 16GB pamäťou umožňuje hranie na ultra detaily a je ideálna aj pre rozlíšenie 2K alebo 4K. Operačná pamäť 16GB DDR4 3200MT/s poskytuje dostatok priestoru pre náročné hry, multitasking aj streamovanie.
Bleskurýchly SSD disk s kapacitou 1TB zaistí okamžité načítanie systému, hier a aplikácií. Základná doska ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II je overeným základom pre dlhodobú stabilitu a prípadné upgrady. 750W 80 Plus Bronze zdroj dáva celej zostave dostatok energie s nízkou spotrebou.
Vďaka možnosti výberu skrine a operačného systému si môžete zostavu upraviť presne podľa svojho štýlu. HelloComp AMD GAMER 9060 XT je určený pre tých, ktorí hľadajú herný stroj bez kompromisov, pripravený na budúcnosť.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC AMD GAMER |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (IČ 24) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 3,5 GHz (4,4 GHz) |
| Model grafickej karty: | AMD RX 9060 XT |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 5600 |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 16GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |