HelloComp AMD GAMER 5080 (Powered by ASUS)
Kód: AMDGAMER5080-ASUSSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp AMD GAMER 5080 (Powered by ASUS): Vlajková loď pre hráčov vytvorená v spolupráci s ASUS. Tento exkluzívny herný počítač vznikol vďaka priamej spolupráci HelloComp a ASUS, takže v sebe spája najnovšie technológie, špičkový výkon a prémiové komponenty s podpisom ASUS.
Špičkový procesor AMD RYZEN 7 7800X3D v kombinácii s vodným chladením ASUS PRIME LC 360 ARGB LCD Black zabezpečuje extrémny výkon aj stabilitu aj pri maximálnej záťaži. Grafická karta ASUS PRIME GeForce RTX 5080 16GB OC zvládne hranie v 4K rozlíšení a tie najnáročnejšie AAA tituly na maximálnych detailoch.
Rýchle 32GB DDR5 RGB pamäte CL30 a špičkové SSD (až 7000 MB/s) zaručujú bleskové načítanie hier a dostatok priestoru na všetky dáta. O perfektnú konektivitu a stabilitu sa stará základná doska ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI.
Elegantná skrinka ASUS PRIME AP202 TG ARGB Black zabezpečuje dokonalé prúdenie vzduchu, zatiaľ čo zdroj 850W 80 Plus Gold garantuje stabilný chod všetkých komponentov. HelloComp AMD GAMER 5080 (Powered by ASUS) je voľba pre každého, kto chce to najlepšie a ocení herný počítač navrhnutý v spolupráci so svetovou špičkou – značkou ASUS.

Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC AMD ASUS GAMER |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců (IČ 36) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 4,2 GHz (5 GHz) |
| Model grafickej karty: | NVIDIA RTX 5080 |
| Operačný systém (OS): | Windows 11 Pro |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 16GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | NVIDIA |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |