HelloComp Intel GAMER DDR5 6800
Kód: INTELGAMERDDR56800/NZXTH6F-B INTELGAMERDDR56800/NZXTH7F-W INTELGAMERDDR56800/NZXTH5-B INTELGAMERDDR56800/MSI100P INTELGAMERDDR56800/JD41S-B INTELGAMERDDR56800/COR3500X-W INTELGAMERDDR56800/COR3500X-B INTELGAMERDDR56800/COR300D-B INTELGAMERDDR56800/FRCNORTH-B INTELGAMERDDR56800/FRCPOPXLS-B INTELGAMERDDR56800/FRCPOP-B INTELGAMERDDR56800/BQPB500FX-B INTELGAMERDDR56800/BQPB501DX-B INTELGAMERDDR56800/CMMBTD500-B INTELGAMERDDR56800/END300-B INTELGAMERDDR56800/BITNOVA INTELGAMERDDR56800/DS900AIR-W INTELGAMERDDR56800/DS900AIR-B INTELGAMERDDR56800/DRX70-W INTELGAMERDDR56800/TH285-W INTELGAMERDDR56800/TH285-B INTELGAMERDDR56800/DK431-B INTELGAMERDDR56800/DF2100-B INTELGAMERDDR56800/DY451P-W INTELGAMERDDR56800/DY451P-B Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
HelloComp Intel GAMER DDR5 6800: Herní PC s perfektním poměrem ceny a výkonu. Sestava s procesorem Intel Core i5-14400F a grafickou kartou AMD Radeon RX 6800 s 16GB pamětí je navržená pro hraní v rozlišení QHD i plynulé zpracování multimédií či práci s grafikou.
16GB rychlé DDR5 RAM na 6000MT/s zajistí svižný běh her, aplikací i více úloh najednou. O rychlé starty systému i načítání programů se postará 1TB NVMe SSD PCIe 4.0, které poskytne dostatek místa i na moderní hry.
Efektivní chlazení DeepCool AG400 BK ARGB V2 se postará o tichý provoz a dlouhou životnost komponent. Sestava staví na spolehlivé desce ASUS PRIME B760M-A WIFI a silném 750W zdroji s certifikací 80 Plus Bronze.
Vybrat si můžete typ počítačové skříně i operační systém přesně podle vašich potřeb. HelloComp Intel GAMER DDR5 6800 je ideální řešení pro hráče i kreativce, kteří požadují výkon, spolehlivost a rozumnou investici.
Konfigurace:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní PC Intel GAMER DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 24) |
| Dle použití: | Herní |
| Druh grafické karty: | dedikovaná |
| Frekvence procesoru: | 2,5 GHz (4,7 GHz) |
| Model grafické karty: | AMD RX 6800 |
| Operační systém (OS): | dle výběru |
| Počet jader procesoru: | 10 |
| Typ PC: | desktop PC |
| Typ procesoru: | Intel Core i5-14400F |
| Velikost grafické paměti: | 16GB |
| Velikost operační paměti: | 32GB |
| Velikost pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HelloComp je česká značka zaměřená na herní počítače, výkonné PC sestavy a pečlivě vybraný hardware pro hráče, nadšence i náročnější uživatele. Staví na důrazu na výkon, spolehlivost, promyšlené konfigurace a osobní přístup, díky kterému si zákazníci mohou vybrat hotové sestavy i řešení na míru podle svých požadavků.
V nabídce HelloComp najdete herní počítače, komponenty i další techniku navrženou s ohledem na reálné využití, dlouhodobou funkčnost a dobrý poměr ceny a výkonu. Značka se soustředí na kvalitně sestavené konfigurace, přehledný výběr a odborné poradenství pro zákazníky, kteří chtějí moderní a spolehlivé řešení bez zbytečných kompromisů.
| Výrobní společnost : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |