HelloComp Intel GAMER Extreme 7900 XT
Kód: INTELGAMEREXTREME7900XT/NZXTH6F-B INTELGAMEREXTREME7900XT/NZXTH7F-W INTELGAMEREXTREME7900XT/NZXTH9-B INTELGAMEREXTREME7900XT/MSI100P INTELGAMEREXTREME7900XT/JD41S-B INTELGAMEREXTREME7900XT/COR3500X-W INTELGAMEREXTREME7900XT/COR3500X-B INTELGAMEREXTREME7900XT/COR6500X-WSGA INTELGAMEREXTREME7900XT/CORICL5000T-W INTELGAMEREXTREME7900XT/ASUSRH-GR701 INTELGAMEREXTREME7900XT/FRCPOPXLS-B INTELGAMEREXTREME7900XT/CMMBTD500-B INTELGAMEREXTREME7900XT/MONKING95P-W INTELGAMEREXTREME7900XT/MONKING95P-B INTELGAMEREXTREME7900XT/DS900AIR-W INTELGAMEREXTREME7900XT/DS900AIR-B INTELGAMEREXTREME7900XT/DK431-B INTELGAMEREXTREME7900XT/DF2100-B INTELGAMEREXTREME7900XT/DY451P-W INTELGAMEREXTREME7900XT/DY451P-B INTELGAMEREXTREME7900XT/ASUS-PA602-RB Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
HelloComp Intel GAMER Extreme 7900 XT: Špičkový herní počítač pro náročné hráče. Tento počítač je osazen procesorem Intel Core i9-14900KF s frekvencí 3.2GHz (Boost až 6GHz) a vodním chlazením ASUS PRIME LC 360 ARGB Black, které zajišťuje efektivní a stabilní chlazení i při maximálním zatížení.
Grafická karta AMD Radeon RX 7900 XT s 20GB pamětí nabízí úžasný grafický výkon pro hraní her na nejvyšší detaily a ve vysokém rozlišení. S 32GB DDR5 pamětí na frekvenci 6000MT/s zvládnete jak multitasking, tak i náročné aplikace bez jakýchkoli problémů.
2TB NVME SSD na PCIe 4.0 poskytuje nejen dostatek úložného prostoru, ale také extrémně rychlé načítání her a aplikací. Zdroj s výkonem 1000W a certifikací 80 Plus Gold zajišťuje stabilní a spolehlivé napájení všech komponent.
HelloComp Intel GAMER Extreme 7900 XT vám dává možnost volby skříně a operačního systému dle vašich preferencí, takže si můžete přizpůsobit počítač podle svých potřeb. Připravte se na skvělý herní výkon a ohromující grafiku.
Konfigurace:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní PC Intel GAMER Extreme |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 24) |
| Dle použití: | Herní |
| Druh grafické karty: | dedikovaná |
| Frekvence procesoru: | 3,2 GHz (6 GHz) |
| Model grafické karty: | AMD RX 7900 XT |
| Operační systém (OS): | dle výběru |
| Počet jader procesoru: | 24 |
| Typ PC: | desktop PC |
| Typ procesoru: | Intel Core i9-14900KF |
| Velikost grafické paměti: | 20GB |
| Velikost operační paměti: | 32GB |
| Velikost pevného disku: | 2TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HelloComp je česká značka zaměřená na herní počítače, výkonné PC sestavy a pečlivě vybraný hardware pro hráče, nadšence i náročnější uživatele. Staví na důrazu na výkon, spolehlivost, promyšlené konfigurace a osobní přístup, díky kterému si zákazníci mohou vybrat hotové sestavy i řešení na míru podle svých požadavků.
V nabídce HelloComp najdete herní počítače, komponenty i další techniku navrženou s ohledem na reálné využití, dlouhodobou funkčnost a dobrý poměr ceny a výkonu. Značka se soustředí na kvalitně sestavené konfigurace, přehledný výběr a odborné poradenství pro zákazníky, kteří chtějí moderní a spolehlivé řešení bez zbytečných kompromisů.
| Výrobní společnost : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |