HelloComp Intel GAMER Ultra5 6800 XT
Kód: INTELGAMERULTRA56800XT/NZXTH6F-B INTELGAMERULTRA56800XT/NZXTH7F-W INTELGAMERULTRA56800XT/NZXTH5-B INTELGAMERULTRA56800XT/NZXTH9-B INTELGAMERULTRA56800XT/MSI100P INTELGAMERULTRA56800XT/JD41S-B INTELGAMERULTRA56800XT/COR3500X-W INTELGAMERULTRA56800XT/COR3500X-B INTELGAMERULTRA56800XT/COR300D-B INTELGAMERULTRA56800XT/COR6500X-WSGA INTELGAMERULTRA56800XT/CORICL5000T-W INTELGAMERULTRA56800XT/ASUSRH-GR701 INTELGAMERULTRA56800XT/FRCNORTH-B INTELGAMERULTRA56800XT/FRCPOPXLS-B INTELGAMERULTRA56800XT/FRCPOP-B INTELGAMERULTRA56800XT/BQPB500FX-B INTELGAMERULTRA56800XT/BQPB501DX-B INTELGAMERULTRA56800XT/CMMBTD500-B INTELGAMERULTRA56800XT/END300-B INTELGAMERULTRA56800XT/BITNOVA INTELGAMERULTRA56800XT/MONKING95P-W INTELGAMERULTRA56800XT/MONKING95P-B INTELGAMERULTRA56800XT/DS900AIR-W INTELGAMERULTRA56800XT/DS900AIR-B INTELGAMERULTRA56800XT/DRX70-W INTELGAMERULTRA56800XT/TH285-W INTELGAMERULTRA56800XT/TH285-B INTELGAMERULTRA56800XT/DK431-B INTELGAMERULTRA56800XT/DF2100-B INTELGAMERULTRA56800XT/DY451P-W INTELGAMERULTRA56800XT/DY451P-B Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
HelloComp Intel GAMER Ultra5 6800 XT: Herní sestava pro maximální výkon i ve 4K. Spojení procesoru Intel Core Ultra 5-245KF s chlazením ProGaming ThermoGuard DTX Black přináší ideální základ pro stabilní chod i při nejvyšší zátěži.
AMD Radeon RX 6800 XT s 16GB pamětí posouvá herní zážitky na novou úroveň, ať už hraješ ve vysokém rozlišení, streamuješ nebo pracuješ s grafikou. 32GB DDR5 RAM na 6000MT/s ti poskytne rezervu pro multitasking, hraní i tvorbu obsahu bez kompromisů.
SSD 1TB (PCIe 4.0) zajistí extrémně rychlé reakce systému a deska ASUS TUF GAMING B860-PLUS WIFI nabídne špičkovou konektivitu. Sestavu si můžeš doladit volbou case i operačního systému podle svých představ.
Konfigurace:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní PC Intel GAMER Ultra5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 24) |
| Dle použití: | Herní |
| Druh grafické karty: | dedikovaná |
| Frekvence procesoru: | 4,2 GHz (5,2 GHz) |
| Model grafické karty: | AMD RX 6800 XT |
| Operační systém (OS): | dle výběru |
| Počet jader procesoru: | 14 |
| Typ PC: | desktop PC |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 5-245KF |
| Velikost grafické paměti: | 16GB |
| Velikost operační paměti: | 32GB |
| Velikost pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HelloComp je česká značka zaměřená na herní počítače, výkonné PC sestavy a pečlivě vybraný hardware pro hráče, nadšence i náročnější uživatele. Staví na důrazu na výkon, spolehlivost, promyšlené konfigurace a osobní přístup, díky kterému si zákazníci mohou vybrat hotové sestavy i řešení na míru podle svých požadavků.
V nabídce HelloComp najdete herní počítače, komponenty i další techniku navrženou s ohledem na reálné využití, dlouhodobou funkčnost a dobrý poměr ceny a výkonu. Značka se soustředí na kvalitně sestavené konfigurace, přehledný výběr a odborné poradenství pro zákazníky, kteří chtějí moderní a spolehlivé řešení bez zbytečných kompromisů.
| Výrobní společnost : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |