HelloComp Intel GAMER SE6 VEGA 56
Kód: INTELGAMERSE6VEGA56Související produkty
CONNECT IT NEO+ Pro Gaming Black (CMO-3591-BK) je herní optická myš s vysokým rozlišením až 7200 DPI, RGB podsvícením a programovatelnými...
ASUS TUF Gaming M3 Gen II je lehká herní myš s optickým senzorem až 8000 DPI, odolností IP56 a ergonomickým designem, která nabízí přesné...
CONNECT IT DOODLE Black (CI-1143) je herní optická myš s nastavitelným DPI, RGB podsvícením a ergonomickým designem, která nabízí přesné...
Dopřejte si výhodu v další hře. Herní myš Havit MS1026 přináší bezkonkurenční plynulost a nastavitelné rozlišení v rozsahu 800-6400 DPI.
Povyšte své herní zážitky na vyšší úroveň s myší Havit MS1029 – navrženou pro nejnáročnější hráče.
CONNECT IT BATTLE RNBW Black (CI-1128) je herní drátová myš s RGB podsvícením, rozlišením až 3200 DPI a 6 tlačítky pro přesné ovládání...
MS959S je programovatelná bezdrátová myš od společnosti Havit, která je určena pro hraní her.
Myš Havit MS960 byla vytvořena speciálně pro vášnivé hráče a nabízí bezkonkurenční přesnost a pohodlí.
Turtle Beach Kone II je ergonomická herní myš navržená pro střední až větší velikosti rukou, ideální pro všechny typy úchopu. Nabízí 7...
Herní myš Havit M1027 je skvělou volbou pro hráče, kteří vyžadují přesnost pohybu a vysokou kvalitu.
CONNECT IT Optical USB – Blue (CMO-1200-BL) je jednoduchá drátová optická myš s přesným ovládáním, ideální pro každodenní práci na počítači.
CONNECT IT FOR HEALTH Verti Wire (CMO-2500-BK) je ergonomická vertikální myš, která pomáhá předcházet bolesti zápěstí a syndromu...
Drátová herní myš Logitech G502 SE HERO zaujme špičkovým optickým senzorem HERO 16K, 11 programovatelnými tlačítky, nastavitelnou...
Detailní popis produktu
HelloComp Intel GAMER SE6 VEGA 56: Výkonný herní počítač pro náročné hráče. Tento počítač je vybaven procesorem Intel Core i5-6400 s frekvencí 2.7GHz (Boost až 3.3GHz) a standardním chladičem Intel, který zajišťuje spolehlivý výkon i při delším hraní.
Grafická karta AMD Radeon RX VEGA 56 s 8GB pamětí poskytuje skvělý grafický výkon pro hraní moderních her ve vysokém rozlišení a práci s náročnými grafickými aplikacemi. S 16GB DDR4 2400Mhz CL16 pamětí je tento počítač připraven na multitasking a náročné pracovní úkoly.
128GB SSD nabízí dostatek úložného prostoru a rychlé načítání her i aplikací. Zdroj o výkonu 650W s certifikací 80 Plus Bronze zajišťuje stabilní napájení všech komponent a spolehlivý chod systému.
Stylová skříň darkFlash A290 White a předinstalovaný operační systém Windows 10 Pro dělají z tohoto počítače skvělou volbu pro náročné hráče, kteří hledají vyvážený výkon a spolehlivost.
Konfigurace:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní PC Intel GAMER SE6 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 24) |
| Dle použití: | Herní |
| Druh grafické karty: | dedikovaná |
| Frekvence procesoru: | 2,7 GHz (3,3 GHz) |
| Model grafické karty: | AMD RX VEGA 56 |
| Operační systém (OS): | Windows 10 Pro |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Typ PC: | desktop PC |
| Typ procesoru: | Intel Core i5-6400 |
| Velikost grafické paměti: | 8GB |
| Velikost operační paměti: | 16GB |
| Velikost pevného disku: | 128GB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
ONIKUMA X15 PRO Cat (Pink) jsou herní sluchátka s RGB podsvícením, 50mm měniči a výrazným designem s „cat ears“, která kombinují kvalitní...
ONIKUMA X25 (Black) jsou drátová herní sluchátka s 50mm měniči, RGB podsvícením, mikrofonem a připojením přes 3,5mm jack a USB. Hodí se...
Sluchátka Gamenote H2232D jsou určena pro hráče, kteří vyžadují mimořádně kvalitní zvuk.
Razer BlackShark V2 X jsou herní sluchátka s 50mm měniči TriForce, kardioidním mikrofonem HyperClear a pasivní izolací hluku. S hmotností...
Ponořte se do světa her s nejnovějšími herními sluchátky HAVIT H2033d, které kombinují ergonomický design s výjimečnou zvukovou kvalitou.
ONIKUMA X15 PRO Cat (Black) jsou herní sluchátka s RGB podsvícením, 50mm měniči a výrazným designem s „cat ears“, která kombinují...
AKG K361 jsou uzavřená studiová sluchátka s přesným a vyváženým zvukem, vhodná pro monitorování, mixování i každodenní poslech. Komfortní...
ONIKUMA X12 Black jsou drátová herní sluchátka s 40mm měniči, RGB podsvícením, flexibilním mikrofonem a připojením přes USB a 3,5mm jack....
CONNECT IT CHP-5500-RD BATTLE RNBW Ed. 2 Red jsou herní sluchátka s RGB podsvícením, 40mm měniči a sklápěcím mikrofonem, která nabízí...
Herní sluchátka Dareu EH732 vynikají nejen vynikajícím zvukem, ale také stylovým designem.
Poly Blackwire 8225 jsou profesionální drátová sluchátka s aktivním potlačením šumu (ANC), navržená pro použití v kancelářích, call...
Sluchátka JBL Quantum 100X Console jsou drátová herní sluchátka přes uši s odnímatelným mikrofonem, navržená pro Xbox, PlayStation,...
ONIKUMA X15 PRO (Black) jsou herní sluchátka s atraktivním designem, kvalitním zvukem a flexibilním mikrofonem s potlačením šumu. Díky...
Sluchátka ONIKUMA K9 jsou rozkošný růžový a modrý doplněk s roztomilými kočičími oušky a kočkou na krytu obou sluchátek, ideální pro ty,...
SteelSeries Arctis Nova 1 – Black jsou lehká herní sluchátka s přesným a vyváženým zvukem, vhodná pro PC i konzole. Komfortní náušníky a...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HelloComp je česká značka zaměřená na herní počítače, výkonné PC sestavy a pečlivě vybraný hardware pro hráče, nadšence i náročnější uživatele. Staví na důrazu na výkon, spolehlivost, promyšlené konfigurace a osobní přístup, díky kterému si zákazníci mohou vybrat hotové sestavy i řešení na míru podle svých požadavků.
V nabídce HelloComp najdete herní počítače, komponenty i další techniku navrženou s ohledem na reálné využití, dlouhodobou funkčnost a dobrý poměr ceny a výkonu. Značka se soustředí na kvalitně sestavené konfigurace, přehledný výběr a odborné poradenství pro zákazníky, kteří chtějí moderní a spolehlivé řešení bez zbytečných kompromisů.
| Výrobní společnost : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |