HelloComp Intel GAMER SE6 580
Kód: INTELGAMERSE6580Související produkty
Herní myš - drátová, pro praváky, optická, připojení skrze USB, citlivost 4000 DPI, možná změna DPI, 9 tlačítek, klasické kolečko,...
CONNECT IT CI-77 – Black (CI-77) je drátová optická myš s ergonomickým tvarem, dodávaná včetně gelové podložky pro pohodlnější práci u...
ONIKUMA CW905 White je herní drátová myš s optickým senzorem, 7 tlačítky, rozlišením až 6400 DPI a RGB podsvícením. Hodí se pro hraní i...
Dopřejte si výhodu při příští hře. Herní myš Havit MS1028 umožňuje 6 úrovní nastavení rozlišení až do 7200DPI.
CONNECT IT Optical USB – Blue (CMO-1200-BL) je jednoduchá drátová optická myš s přesným ovládáním, ideální pro každodenní práci na počítači.
CONNECT IT Battle Air 2 Black (CMO-5511-BK) je ultralehká herní myš s optickým senzorem až 12800 DPI, RGB podsvícením a perforovaným...
Esperanza EGM201R je profesionální myš navržená s ohledem na hráče, kterým poskytne nezapomenutelný zážitek při jakékoli hře.
Drátová herní myš Rapture VENOM V2 Black s optickým senzorem PixArt PAW3327 (až 12 000 DPI), RGB podsvícením a 7 programovatelnými...
CONNECT IT NEO 2 Black (CMO-3589-BK) je herní drátová myš s RGB podsvícením, pokročilým senzorem až 7200 DPI a 7 programovatelnými...
CONNECT IT GAME FOR HEALTH RGB – Black (CMO-2800-BK) je herní vertikální ergonomická myš s RGB podsvícením, která kombinuje výkon,...
CONNECT IT DOODLE Black (CI-1143) je herní optická myš s nastavitelným DPI, RGB podsvícením a ergonomickým designem, která nabízí přesné...
Drátová herní myš Logitech G502 SE HERO zaujme špičkovým optickým senzorem HERO 16K, 11 programovatelnými tlačítky, nastavitelnou...
MS959S je programovatelná bezdrátová myš od společnosti Havit, která je určena pro hraní her.
Detailní popis produktu
HelloComp Intel GAMER SE6 580: Spolehlivý herní počítač s výkonnou grafikou. Tento počítač je osazen procesorem Intel Core i5-6400 s frekvencí 2.7GHz (Boost až 3.3GHz) a standardním chladičem Intel, který zajišťuje stabilní chlazení i při delším hraní.
Grafická karta AMD Radeon RX 580 s 4GB pamětí poskytuje vynikající výkon pro hraní moderních her ve Full HD rozlišení a práci s grafickými aplikacemi. S 16GB DDR4 2400Mhz CL16 pamětí je tento počítač ideální pro multitasking a náročné úkoly.
128GB SSD nabízí dostatek úložného prostoru a rychlé načítání her i aplikací. Zdroj o výkonu 650W s certifikací 80 Plus Bronze garantuje stabilní napájení všech komponent a spolehlivý chod systému.
Elegantní skříň darkFlash A290 White v kombinaci s předinstalovaným operačním systémem Windows 10 Pro činí z tohoto počítače ideální volbu pro hráče i běžné uživatele, kteří hledají spolehlivý výkon za dostupnou cenu.
Konfigurace:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní PC Intel GAMER SE6 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 24) |
| Dle použití: | Herní |
| Druh grafické karty: | dedikovaná |
| Frekvence procesoru: | 2,7 GHz (3,3 GHz) |
| Model grafické karty: | AMD RX 580 |
| Operační systém (OS): | Windows 10 Pro |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Typ PC: | desktop PC |
| Typ procesoru: | Intel Core i5-6400 |
| Velikost grafické paměti: | 4GB |
| Velikost operační paměti: | 16GB |
| Velikost pevného disku: | 128GB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
ONIKUMA X15 PRO Cat (Pink) jsou herní sluchátka s RGB podsvícením, 50mm měniči a výrazným designem s „cat ears“, která kombinují kvalitní...
Se sluchátky Dareu EH469 přesně určíte pozici svých protivníků a užijete si dlouhé hodiny vzrušujícího hraní.
ONIKUMA BT883 (White) jsou bezdrátová herní sluchátka s RGB podsvícením, 4 režimy připojení a výdrží až 20 hodin, ideální pro gaming i...
Herní sluchátka Dareu EH732 vynikají nejen vynikajícím zvukem, ale také stylovým designem.
Sluchátka ONIKUMA X15 PRO jsou fantastickou volbou pro milovníky roztomilých gadgetů
Ponořte se do hraní a vychutnejte si vysoce kvalitní zvuk. Sluchátka Havit H2008d jsou vybavena 50milimetrovými měniči a odnímatelným...
Ponořte se do světa her s nejnovějšími herními sluchátky HAVIT H2033d, které kombinují ergonomický design s výjimečnou zvukovou kvalitou.
CONNECT IT NEO CHP-3595-BK Black jsou herní sluchátka s RGB podsvícením, 50mm měniči a sklápěcím mikrofonem, která nabízí silný zvuk a...
Poly Blackwire 8225 jsou profesionální drátová sluchátka s aktivním potlačením šumu (ANC), navržená pro použití v kancelářích, call...
ONIKUMA X89 (Black) jsou drátová herní sluchátka s 50mm měniči, RGB podsvícením, otočným mikrofonem a připojením přes USB a 3,5mm jack....
Sluchátka ONIKUMA K9 jsou rozkošný růžový a modrý doplněk s roztomilými kočičími oušky a kočkou na krytu obou sluchátek, ideální pro ty,...
Logitech H390 USB headset je pohodlná a odolná náhlavní souprava s potlačením šumu pro kvalitní zvuk a jednoduché ovládání přímo z kabelu...
CONNECT IT CHP-5600-BK BATTLE RGB Ed. 3 Black jsou herní sluchátka s RGB podsvícením, 40mm měniči a sklápěcím mikrofonem, která nabízí...
Objevte excelenci ve zvuku a pohodlí s herními sluchátky HAVIT H2002E.
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HelloComp je česká značka zaměřená na herní počítače, výkonné PC sestavy a pečlivě vybraný hardware pro hráče, nadšence i náročnější uživatele. Staví na důrazu na výkon, spolehlivost, promyšlené konfigurace a osobní přístup, díky kterému si zákazníci mohou vybrat hotové sestavy i řešení na míru podle svých požadavků.
V nabídce HelloComp najdete herní počítače, komponenty i další techniku navrženou s ohledem na reálné využití, dlouhodobou funkčnost a dobrý poměr ceny a výkonu. Značka se soustředí na kvalitně sestavené konfigurace, přehledný výběr a odborné poradenství pro zákazníky, kteří chtějí moderní a spolehlivé řešení bez zbytečných kompromisů.
| Výrobní společnost : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |