HelloComp Intel GAMER SE6 1660 SUPER
Kód: INTELGAMERSE61660SUPERSouvisející produkty
ONIKUMA CW905 White je herní drátová myš s optickým senzorem, 7 tlačítky, rozlišením až 6400 DPI a RGB podsvícením. Hodí se pro hraní i...
Esperanza EGM201R je profesionální myš navržená s ohledem na hráče, kterým poskytne nezapomenutelný zážitek při jakékoli hře.
ONIKUMA CW905 Purple je herní drátová myš s optickým senzorem, 7 tlačítky, rozlišením až 6400 DPI a RGB podsvícením. Hodí se pro hraní i...
Drátová herní myš Rapture VENOM V2 Black s optickým senzorem PixArt PAW3327 (až 12 000 DPI), RGB podsvícením a 7 programovatelnými...
Vysoce kvalitní herní myš Havit umožňuje naprogramovat ji podle Vašich potřeb.
CONNECT IT Battle Air 2 Black (CMO-5511-BK) je ultralehká herní myš s optickým senzorem až 12800 DPI, RGB podsvícením a perforovaným...
CONNECT IT FOR HEALTH Verti Wire (CMO-2500-BK) je ergonomická vertikální myš, která pomáhá předcházet bolesti zápěstí a syndromu...
Dopřejte si výhodu při příští hře. Herní myš Havit MS1028 umožňuje 6 úrovní nastavení rozlišení až do 7200DPI.
Ponořte se do světa her s nejnovější herní myší ONIKUMA CW925.
ASUS ROG Gladius II Core je lehká herní myš s optickým senzorem až 6200 DPI, RGB podsvícením Aura Sync a ergonomickým designem pro...
Kabelová myš Havit MS72 je ideálním řešením pro každého, kdo při práci s počítačem ocení pohodlí, přesnost a spolehlivost.
ONIKUMA CW905 Pink je bezdrátová herní myš s RGB podsvícením, nastavitelným DPI a dlouhou výdrží, která nabízí přesné ovládání a...
Programovatelná herní myš je vybavena optickým snímačem, který poskytuje citlivost pohybu až 4800DPI (800-1600-2400-3200-4000-4800DPI).
CONNECT IT BIOHAZARD Black (CI-191) je herní drátová myš s LED podsvícením, vysokým rozlišením až 3200 DPI a 7 tlačítky pro přesné...
CONNECT IT Optical USB – Blue (CMO-1200-BL) je jednoduchá drátová optická myš s přesným ovládáním, ideální pro každodenní práci na počítači.
Detailní popis produktu
HelloComp Intel GAMER SE6 1660 SUPER: Spolehlivý herní počítač s moderní grafikou. Tento počítač je vybaven procesorem Intel Core i5-6400 s frekvencí 2.7GHz (Boost až 3.3GHz) a standardním chladičem Intel, který zajišťuje stabilní provoz i při delším hraní.
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER s 6GB pamětí poskytuje solidní výkon pro hraní moderních her ve Full HD rozlišení a běžnou práci s multimediálními aplikacemi. S 16GB DDR4 2400Mhz CL16 pamětí je tento počítač připraven na multitasking a každodenní úkoly.
128GB SSD poskytuje dostatek úložného prostoru a rychlé načítání her a aplikací. Zdroj o výkonu 650W s certifikací 80 Plus Bronze zajišťuje stabilní napájení všech komponent.
Stylová skříň darkFlash A290 White v kombinaci s předinstalovaným operačním systémem Windows 10 Pro činí z tohoto počítače ideální volbu pro hráče i běžné uživatele, kteří hledají vyvážený výkon za dostupnou cenu.
Konfigurace:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní PC Intel GAMER SE6 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 24) |
| Dle použití: | Herní |
| Druh grafické karty: | dedikovaná |
| Frekvence procesoru: | 2,7 GHz (3,3 GHz) |
| Model grafické karty: | NVIDIA GTX 1660 SUPER |
| Operační systém (OS): | Windows 10 Pro |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Typ PC: | desktop PC |
| Typ procesoru: | Intel Core i5-6400 |
| Velikost grafické paměti: | 6GB |
| Velikost operační paměti: | 16GB |
| Velikost pevného disku: | 128GB SSD |
| Značka grafického čipu: | NVIDIA |
ONIKUMA X15 PRO Cat (Pink) jsou herní sluchátka s RGB podsvícením, 50mm měniči a výrazným designem s „cat ears“, která kombinují kvalitní...
CONNECT IT CHP-5500-RD BATTLE RNBW Ed. 2 Red jsou herní sluchátka s RGB podsvícením, 40mm měniči a sklápěcím mikrofonem, která nabízí...
Ponořte se do hraní a vychutnejte si vysoce kvalitní zvuk. Sluchátka Havit H2008d jsou vybavena 50milimetrovými měniči a odnímatelným...
Ponořte se do světa her s nejnovějšími herními sluchátky HAVIT H2033d, které kombinují ergonomický design s výjimečnou zvukovou kvalitou.
Razer BlackShark V2 X jsou herní sluchátka s 50mm měniči TriForce, kardioidním mikrofonem HyperClear a pasivní izolací hluku. S hmotností...
SteelSeries Arctis Nova 1P Black jsou lehká herní sluchátka s 40mm neodymovými měniči, podporou 360° prostorového zvuku a odnímatelným...
Herní sluchátka Dareu EH732 vynikají nejen vynikajícím zvukem, ale také stylovým designem.
Sluchátka ONIKUMA M180 PRO jsou vybavena přesným 50milimetrovým neodymovým magnetem a prstencovým měničem, takže poskytují špičkový zvuk,...
Herní sluchátka Dareu EH732 vynikají nejen vynikajícím zvukem, ale také stylovým designem.
ONIKUMA X15 PRO Cat (Black) jsou herní sluchátka s RGB podsvícením, 50mm měniči a výrazným designem s „cat ears“, která kombinují...
Vžijte se do role hrdiny svého oblíbeného titulu se sluchátky EKSA E5000 Pro.
Thunderobot H31 jsou drátová herní sluchátka s mikrofonem, vybavená 50mm reproduktory, které poskytují fantastický prostorový zvuk, takže...
Jste vášnivým hráčem a hledáte sluchátka, která by pozvedla váš herní zážitek?
Sluchátka JBL Quantum 100X Console jsou drátová herní sluchátka přes uši s odnímatelným mikrofonem, navržená pro Xbox, PlayStation,...
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HelloComp je česká značka zaměřená na herní počítače, výkonné PC sestavy a pečlivě vybraný hardware pro hráče, nadšence i náročnější uživatele. Staví na důrazu na výkon, spolehlivost, promyšlené konfigurace a osobní přístup, díky kterému si zákazníci mohou vybrat hotové sestavy i řešení na míru podle svých požadavků.
V nabídce HelloComp najdete herní počítače, komponenty i další techniku navrženou s ohledem na reálné využití, dlouhodobou funkčnost a dobrý poměr ceny a výkonu. Značka se soustředí na kvalitně sestavené konfigurace, přehledný výběr a odborné poradenství pro zákazníky, kteří chtějí moderní a spolehlivé řešení bez zbytečných kompromisů.
| Výrobní společnost : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |