HelloComp Intel GAMER DDR5 9070
Kód: INTELGAMERDDR59070/NZXTH6F-B INTELGAMERDDR59070/NZXTH7F-W INTELGAMERDDR59070/NZXTH5-B INTELGAMERDDR59070/MSI100P INTELGAMERDDR59070/JD41S-B INTELGAMERDDR59070/COR3500X-W INTELGAMERDDR59070/COR3500X-B INTELGAMERDDR59070/COR300D-B INTELGAMERDDR59070/FRCNORTH-B INTELGAMERDDR59070/FRCPOPXLS-B INTELGAMERDDR59070/FRCPOP-B INTELGAMERDDR59070/BQPB500FX-B INTELGAMERDDR59070/BQPB501DX-B INTELGAMERDDR59070/CMMBTD500-B INTELGAMERDDR59070/END300-B INTELGAMERDDR59070/BITNOVA INTELGAMERDDR59070/DS900AIR-W INTELGAMERDDR59070/DS900AIR-B INTELGAMERDDR59070/DRX70-W INTELGAMERDDR59070/TH285-W INTELGAMERDDR59070/TH285-B INTELGAMERDDR59070/DK431-B INTELGAMERDDR59070/DF2100-B INTELGAMERDDR59070/DY451P-W INTELGAMERDDR59070/DY451P-B Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
HelloComp Intel GAMER DDR5 9070: Herný výkon novej generácie v kompaktnom balení. S touto zostavou získate kombináciu najnovšieho procesora Intel Core i5-14400F a grafickej karty AMD Radeon RX 9070 so 16GB VRAM, čo z nej robí ideálnu voľbu pre plynulé hranie moderných titulov aj náročné multitaskingové úlohy.
Rýchla 32GB DDR5 pamäť na frekvencii 6000MT/s poskytuje dostatok výkonu na hranie, prácu aj kreatívne projekty. SSD disk NVMe PCIe 4.0 s kapacitou 1TB zaručuje rýchle načítanie hier, aplikácií aj systému bez zbytočných prestojov.
Chladič DeepCool AG400 BK ARGB V2 udrží procesor v optimálnych teplotách a zároveň pridá štýlový prvok vďaka ARGB podsvieteniu. O stabilitu a rozšíriteľnosť sa postará doska ASUS PRIME B760M-A WIFI a zdroj s výkonom 750W s certifikáciou 80 Plus Bronze.
Počítač si môžete prispôsobiť výberom skrinky aj operačného systému podľa vašich preferencií. HelloComp Intel GAMER DDR5 9070 je pripravený na hranie, prácu aj budúce rozšírenie.
Konfigurácia:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC Intel GAMER DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (IČ 24) |
| Podľa použitia: | Herné |
| Typ grafickej karty: | dedikovaná |
| Frekvencia procesora: | 2,5 GHz (4,7 GHz) |
| Model grafickej karty: | AMD RX 9070 |
| Operačný systém (OS): | podľa výberu |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Typ PC: | stolný počítač |
| Typ procesora: | Intel Core i5-14400F |
| Veľkosť grafickej pamäte: | 16GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB |
| Veľkosť pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
HelloComp je česká značka zameraná na herné počítače, výkonné PC zostavy a starostlivo vybraný hardvér pre hráčov, nadšencov aj náročnejších používateľov. Stavia na dôraze na výkon, spoľahlivosť, premyslené konfigurácie a osobný prístup, vďaka ktorému si zákazníci môžu vybrať hotové zostavy aj riešenia na mieru podľa svojich požiadaviek.
V ponuke HelloComp nájdete herné počítače, komponenty aj ďalšiu techniku navrhnutú s ohľadom na reálne využitie, dlhodobú funkčnosť a dobrý pomer ceny a výkonu. Značka sa sústreďuje na kvalitne zostavené konfigurácie, prehľadný výber a odborné poradenstvo pre zákazníkov, ktorí chcú moderné a spoľahlivé riešenie bez zbytočných kompromisov.
| Výrobná spoločnosť : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |