HelloComp AMD GAMER Pro 6750 XT
Kód: AMDGAMERPRO6750XT/NZXTH6F-B AMDGAMERPRO6750XT/NZXTH7F-W AMDGAMERPRO6750XT/NZXTH5-B AMDGAMERPRO6750XT/MSI100P AMDGAMERPRO6750XT/JD41S-B AMDGAMERPRO6750XT/COR3500X-W AMDGAMERPRO6750XT/COR3500X-B AMDGAMERPRO6750XT/COR300D-B AMDGAMERPRO6750XT/FRCNORTH-B AMDGAMERPRO6750XT/FRCPOPXLS-B AMDGAMERPRO6750XT/FRCPOP-B AMDGAMERPRO6750XT/BQPB500FX-B AMDGAMERPRO6750XT/BQPB501DX-B AMDGAMERPRO6750XT/CMMBTD500-B AMDGAMERPRO6750XT/END300-B AMDGAMERPRO6750XT/BITNOVA AMDGAMERPRO6750XT/DS900AIR-W AMDGAMERPRO6750XT/DS900AIR-B AMDGAMERPRO6750XT/DRX70-W AMDGAMERPRO6750XT/TH285-W AMDGAMERPRO6750XT/TH285-B AMDGAMERPRO6750XT/DK431-B AMDGAMERPRO6750XT/DF2100-B AMDGAMERPRO6750XT/DY451P-W AMDGAMERPRO6750XT/DY451P-B Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
HelloComp AMD GAMER Pro 6750 XT: Herní výkon bez kompromisů. S touto sestavou získáváte ideální základ pro hraní i náročnější práci. Osmijádrový procesor AMD RYZEN 7 5800X nabízí špičkový výkon, a ve spojení s grafickou kartou AMD Radeon RX 6750 XT s 12GB pamětí zvládnete hraní moderních titulů ve vysokém rozlišení i úpravu fotografií a videí.
32GB DDR4 RAM poskytuje dostatečnou rezervu pro multitasking a svižný chod aplikací. Rychlé SSD o kapacitě 1TB se postará o okamžité načítání systému, her i projektů a poskytne dostatek prostoru pro vaše data.
Stabilitu celého systému zajišťuje základní deska ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II a 750W zdroj s certifikací 80 Plus Bronze. Sestavu si můžete nakonfigurovat podle svých představ – ať už zvolíte jakoukoliv case či operační systém.
HelloComp AMD GAMER Pro 6750 XT představuje perfektní volbu pro hráče i tvůrce, kteří očekávají rychlost, ticho i moderní technologie.
Konfigurace:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní PC AMD GAMER Pro |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 24) |
| Dle použití: | Herní |
| Druh grafické karty: | dedikovaná |
| Frekvence procesoru: | 3,8 GHz (4,7 GHz) |
| Model grafické karty: | AMD RX 6750 XT |
| Operační systém (OS): | dle výběru |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Typ PC: | desktop PC |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen 7 5800X |
| Velikost grafické paměti: | 12GB |
| Velikost operační paměti: | 32GB |
| Velikost pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HelloComp je česká značka zaměřená na herní počítače, výkonné PC sestavy a pečlivě vybraný hardware pro hráče, nadšence i náročnější uživatele. Staví na důrazu na výkon, spolehlivost, promyšlené konfigurace a osobní přístup, díky kterému si zákazníci mohou vybrat hotové sestavy i řešení na míru podle svých požadavků.
V nabídce HelloComp najdete herní počítače, komponenty i další techniku navrženou s ohledem na reálné využití, dlouhodobou funkčnost a dobrý poměr ceny a výkonu. Značka se soustředí na kvalitně sestavené konfigurace, přehledný výběr a odborné poradenství pro zákazníky, kteří chtějí moderní a spolehlivé řešení bez zbytečných kompromisů.
| Výrobní společnost : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |