HelloComp AMD GAMER Pro 9060 XT
Kód: AMDGAMERPRO9060XT/NZXTH6F-B AMDGAMERPRO9060XT/NZXTH7F-W AMDGAMERPRO9060XT/NZXTH5-B AMDGAMERPRO9060XT/MSI100P AMDGAMERPRO9060XT/JD41S-B AMDGAMERPRO9060XT/COR3500X-W AMDGAMERPRO9060XT/COR3500X-B AMDGAMERPRO9060XT/COR300D-B AMDGAMERPRO9060XT/FRCNORTH-B AMDGAMERPRO9060XT/FRCPOPXLS-B AMDGAMERPRO9060XT/FRCPOP-B AMDGAMERPRO9060XT/BQPB500FX-B AMDGAMERPRO9060XT/BQPB501DX-B AMDGAMERPRO9060XT/CMMBTD500-B AMDGAMERPRO9060XT/END300-B AMDGAMERPRO9060XT/BITNOVA AMDGAMERPRO9060XT/DS900AIR-W AMDGAMERPRO9060XT/DS900AIR-B AMDGAMERPRO9060XT/DRX70-W AMDGAMERPRO9060XT/TH285-W AMDGAMERPRO9060XT/TH285-B AMDGAMERPRO9060XT/DK431-B AMDGAMERPRO9060XT/DF2100-B AMDGAMERPRO9060XT/DY451P-W AMDGAMERPRO9060XT/DY451P-B Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
HelloComp AMD GAMER Pro 9060 XT: Herní sestava s důrazem na plynulost a budoucnost. Tahle konfigurace je navržená pro hráče i náročné uživatele, kteří vyžadují špičkový výkon a dlouhodobou stabilitu. Srdcem sestavy je výkonný procesor AMD RYZEN 7 5800X s 8 jádry, který spolu s tichým chladičem DeepCool AG400 BK ARGB V2 zvládne i dlouhé herní maratony bez přehřívání.
Grafická karta AMD Radeon RX 9060 XT s 16GB pamětí je zárukou skvělého výkonu ve Full HD i WQHD rozlišení. S 32GB DDR4 RAM na frekvenci 3200MT/s můžeš bez kompromisů streamovat, editovat video i pracovat ve více aplikacích najednou.
O rychlost načítání a dostatek místa se postará SSD s kapacitou 1TB (5000/4000 MB/s). Základní deska ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II je spolehlivá platforma pro budoucí rozšíření nebo upgrade.
Vyber si case i operační systém podle svého stylu a potřeb. Výkonný zdroj 750W 80 Plus Bronze zajistí stabilní napájení i při plné zátěži. HelloComp AMD GAMER Pro 9060 XT je investicí do dlouhodobého herního zážitku a práce bez limitů.
Konfigurace:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní PC AMD GAMER Pro |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 24) |
| Dle použití: | Herní |
| Druh grafické karty: | dedikovaná |
| Frekvence procesoru: | 3,8 GHz (4,7 GHz) |
| Model grafické karty: | AMD RX 9060 XT |
| Operační systém (OS): | dle výběru |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Typ PC: | desktop PC |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen 7 5800X |
| Velikost grafické paměti: | 16GB |
| Velikost operační paměti: | 32GB |
| Velikost pevného disku: | 1TB SSD |
| Značka grafického čipu: | AMD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HelloComp je česká značka zaměřená na herní počítače, výkonné PC sestavy a pečlivě vybraný hardware pro hráče, nadšence i náročnější uživatele. Staví na důrazu na výkon, spolehlivost, promyšlené konfigurace a osobní přístup, díky kterému si zákazníci mohou vybrat hotové sestavy i řešení na míru podle svých požadavků.
V nabídce HelloComp najdete herní počítače, komponenty i další techniku navrženou s ohledem na reálné využití, dlouhodobou funkčnost a dobrý poměr ceny a výkonu. Značka se soustředí na kvalitně sestavené konfigurace, přehledný výběr a odborné poradenství pro zákazníky, kteří chtějí moderní a spolehlivé řešení bez zbytečných kompromisů.
| Výrobní společnost : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |