HelloComp AMD GAMER Extreme 4090
Kód: AMDGAMEREXTREME4090/NZXTH6F-B AMDGAMEREXTREME4090/NZXTH7F-W AMDGAMEREXTREME4090/NZXTH9-B AMDGAMEREXTREME4090/MSI100P AMDGAMEREXTREME4090/JD41S-B AMDGAMEREXTREME4090/COR3500X-W AMDGAMEREXTREME4090/COR3500X-B AMDGAMEREXTREME4090/COR6500X-WSGA AMDGAMEREXTREME4090/CORICL5000T-W AMDGAMEREXTREME4090/ASUSRH-GR701 AMDGAMEREXTREME4090/FRCPOPXLS-B AMDGAMEREXTREME4090/CMMBTD500-B AMDGAMEREXTREME4090/MONKING95P-W AMDGAMEREXTREME4090/MONKING95P-B AMDGAMEREXTREME4090/DS900AIR-W AMDGAMEREXTREME4090/DS900AIR-B AMDGAMEREXTREME4090/DK431-B AMDGAMEREXTREME4090/DF2100-B AMDGAMEREXTREME4090/DY451P-W AMDGAMEREXTREME4090/DY451P-B AMDGAMEREXTREME4090/ASUS-PA602-RB Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
HelloComp AMD GAMER Extreme 4090: Absolutní Herní Vrchol. Špičkový herní stroj, který posouvá hranice výkonu a grafiky. S procesorem AMD RYZEN 7 9800X3D taktovaným na 4.7GHz (s možností Turbo až na 5.2GHz) a efektivním chladičem ASUS PRIME LC 360 ARGB Black je zajištěn maximální výkon a termální stabilita.
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 4090 s 24GB GDDR6X pamětí přináší nepřekonatelný vizuální zážitek v nejnáročnějších herních titulech. S masivními 32GB DDR5 RAM a rychlým 2TB NVME SSD s PCIe 4.0 je zabezpečena dostatečná paměťová kapacita a vysoká rychlost pro plynulý běh systému.
Deska ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI poskytuje solidní základ pro extrémní herní výkon. S výběrem skříně a operačního systému podle vašich preferencí je HelloComp AMD GAMER Extreme 4090 připraven splnit i ty nejvyšší herní nároky. Připravte se na naprostý vrchol herního zážitku s tímto výkonným herním PC.
Konfigurace:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní PC AMD GAMER Extreme |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 24) |
| Dle použití: | Herní |
| Druh grafické karty: | dedikovaná |
| Frekvence procesoru: | 4,7 GHz (5,2 GHz) |
| Model grafické karty: | NVIDIA RTX 4090 |
| Operační systém (OS): | dle výběru |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Typ PC: | desktop PC |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Velikost grafické paměti: | 24GB |
| Velikost operační paměti: | 32GB |
| Velikost pevného disku: | 2TB SSD |
| Značka grafického čipu: | NVIDIA |
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HelloComp je česká značka zaměřená na herní počítače, výkonné PC sestavy a pečlivě vybraný hardware pro hráče, nadšence i náročnější uživatele. Staví na důrazu na výkon, spolehlivost, promyšlené konfigurace a osobní přístup, díky kterému si zákazníci mohou vybrat hotové sestavy i řešení na míru podle svých požadavků.
V nabídce HelloComp najdete herní počítače, komponenty i další techniku navrženou s ohledem na reálné využití, dlouhodobou funkčnost a dobrý poměr ceny a výkonu. Značka se soustředí na kvalitně sestavené konfigurace, přehledný výběr a odborné poradenství pro zákazníky, kteří chtějí moderní a spolehlivé řešení bez zbytečných kompromisů.
| Výrobní společnost : | HelloCZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8, Česká republika |
| E-mail : | info@hellocomp.cz |