Thunderobot BT Gamepad G30 (černý)

Kód: 054653
690 Kč 570 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení

G30 kombinuje funkcionalitu s elegancí. Jeho joystick s gumovým texturovaným povlakem zajišťuje pevný úchop a hladkou spolupráci s bumpery a spouštěči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový ovladač G30 (Černý)

Bohatě vybavený, nabízí nejen standardní tlačítka, ale i další funkce jako HOME, TURBO a MODE, což vám umožňuje upravit jas podsvícení a intenzitu vibrací. Nabízí bezproblémovou kompatibilitu s různými zařízeními, od konzolí po počítače, a je připraven k akci hned z krabice, což vám ušetří čas s nastavením. Ergonomický design a kvalitní materiály použité dělají z něj nejen odolný, ale i pohodlný nástroj, nabízející dokonalou směs estetiky a funkčnosti.

Množství Tlačítek

Joysticky jsou opatřeny gumovým texturovaným povlakem, aby se zabránilo sklouznutí palců. Fungují hladce a s pravým množstvím síly, stejně jako bumpers a spouštěče. Pad je vybaven D-padem, tlačítky ABXY, stejně jako dalšími tlačítky: HOME, TURBO, MODE, BACK a START. Na zadní straně máme 4 tlačítka a na spodní přední straně dvě tlačítka, která umožňují upravit jas podsvícení a intenzitu vibrací.

Kompatibilita

Pad funguje s širokou škálou zařízení, jako jsou Switch, počítače a Android zařízení. Není třeba nastavovat žádné konfigurace, ovladač je připraven k použití hned po připojení. Díky kabelovému připojení neexistuje latence.

Ergonomický Design

Pad byl pečlivě navržen s důrazem na kvalitu použitých materiálů a ergonomickou konstrukci, aby vám sloužil dlouhou dobu. Kombinace odolného plastu, gumových částí a osvětlených prvků dává ovladači minimalistickou eleganci s zajímavými vizuálními detaily. Konstrukce G30 je ergonomická, což zajišťuje pohodlí během hraní a žádný diskomfort v rukách.

Obsah Balení

  • Ovladač
  • Kabel
  • Uživatelská příručka

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní ovladače
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Model: G30
Barva: Šedá
Délka drátu: 2.0 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: