Thunderobot BT Gamepad G20 (černý)

Kód: 054666
590 Kč 488 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení

Bezdrátový ovladač G20 kombinuje mnoho funkcí s unikátním designem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový ovladač G20 (Černý)

Jeho joysticky s texturovaným gumovým povrchem poskytují pevný úchop, zatímco tlačítko TURBO umožňuje několikanásobné opakování vybrané akce. Je vybaven křížovými tlačítky, tlačítky ABXY a dalšími funkcemi jako HOME, TURBO, START a SELECT a umožňuje vám nastavit intenzitu vibrací a vzdálenost vychýlení joysticků. Bezproblémová kompatibilita s zařízeními Android a počítači ho činí připraveným k hraní ihned po zapojení. S ohledem na pohodlí uživatele byl G20 vytvořen z kvalitních materiálů, kombinuje trvanlivost s elegantními detaily, jako jsou světélkující modré prvky. Ergonomický design zaručuje herní potěšení a žádný diskomfort i během dlouhých sezení.

Tlačítka

Joysticky mají gumový, texturovaný povrch, který brání sklouznutí palců. Ovladač je vybaven tlačítky D-pad a ABXY, stejně jako dalšími prvky: HOME, TURBO, START a SELECT. Tlačítko TURBO umožňuje opakovat akci vícekrát. G20 umožňuje vybrat intenzitu vibrací na úrovních 0 %, 30 %, 70 %, 100 %. Můžete také upravit joysticky a zvolit jejich naklonění od středu zkrácením nebo prodloužením a také zaměnit funkce levého joysticku a D-padu.

Vysoká kompatibilita

Ovladač funguje s mnoha zařízeními, včetně stacionárních konzolí, přenosných zařízení, Android TV Box, Steam, počítačů a notebooků. Po připojení je ihned připraven k zahájení hry bez potřeby jakýchkoli konfigurací.

Ergonomie a kvalita

Ovladač byl navržen s důrazem na detail, přičemž kladený důraz na kvalitu materiálů a ergonomii. Odolný plast kombinovaný s gumou a svítícími prvky mu dává jemný, přesto sofistikovaný vzhled. Model G20 zajišťuje pohodlí při hraní a eliminuje nepohodlí rukou. Pad je charakterizován minimalistickým vzhledem a elegancí dosaženou matnými, lesklými a svítícími modrými prvky.

Obsah balení

  • Ovladač
  • Manuál
  • Kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní ovladače
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Model: G20
Barva: Černá
Délka drátu: 2.0 m
Hmotnost: 183g
Kompatibilita: Operační systém Windows, Android
Rozměry: 155 x 103 x 65mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: