Počítačová skříň Darkflash DLM21 Mesh (růžová)

Kód: 042034
1 690 Kč 1 397 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení

Pokud hledáte počítačovou skříň, která vás zaujme svým stylovým designem a umožní vám rozšířit váš hardware o řadu funkčních komponent, DLM21 Mesh bude skutečným hitem!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Počítačová skříň Darkflash DLM21 Mesh (růžová)

Přední strana ze síťoviny a boční panel z tvrzeného skla poskytují pohodlný přehled o vnitřku počítače, zatímco magnetická konstrukce zajišťuje snadný přístup a snadnou výměnu dílů. Vnitřní chladicí kanál a možnost instalace dalších komponent eliminují problém s přehříváním hardwaru. Skříň je mimo jiné vybavena portem USB 3.0.

Pečlivě promyšlený design

K vyjmutí skříně a výměně dílů již nemusíte používat nářadí. Magnetický boční panel můžete pohodlně otevřít, kdykoli potřebujete. Vyrobeno z tvrzeného skla - poskytuje vynikající přehled o jednotlivých komponentách počítače, stejně jako síťový vzor na přední straně. To vše také umožňuje dosáhnout vynikajících světelných efektů. Výrobek se vyznačuje také vynikající strukturou, kterou zajišťuje lakovaná 0,6mm SPCC ocel.

Optimální řešení - účinné chlazení

Nebojte se problémů s chlazením počítače. Výrobek je kompatibilní s různými typy komponent. Například můžete úspěšně nainstalovat 2 ventilátory 120/140 mm pro vzduchové chlazení a vodní chlazení. Celkem můžete nainstalovat až 6 ventilátorů! Skříň je také vybavena vnitřním chladicím kanálem.

Široká rozšiřitelnost

Tím však vaše možnosti nekončí! Široká kompatibilita modelu a jeho uživatelsky přívětivý design vám usnadní rozšíření nebo upgrade počítače. Skříň mimo jiné podporuje instalaci pevných disků SSD / HDD nebo 210mm napájecího zdroje.

Kompatibilita s rozhraním USB 3.0

Objevte výhody vysokorychlostního rozhraní USB 3.0. Odpovídající port umístěný na horní straně skříně vám poskytne ještě větší pohodlí. Je také zpětně kompatibilní s USB 2.0 a je vybaven porty USB 2.0, vstupem pro mikrofon a výstupem pro sluchátka / reproduktory, takže si jej můžete přizpůsobit svým potřebám a vytvořit si dokonalý počítač!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC skříně (Case)
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Model: DLM21 Mesh
Barva: Růžová
Čistá hmotnost: 4,9 kg
Konektory: USB 3.0 x1, USB 2.0 x2, vstup pro mikrofon, výstup pro sluchátka / reproduktory
Levý panel: Tvrzené sklo
Materiál: SPCC 0,6 mm
Maximální délka grafické karty: 350/330 mm
Maximální výška chlazení procesoru: 160 mm
Možnosti montáže pevného disku: 2 nebo 1
Možnosti montáže SSD: 3 nebo 2
Možnosti montáže ventilátoru: Zadní: 120mm ventilátor x1, Horní: 120mm ventilátor x2 / 140mm ventilátor x2, Přední: 120mm ventilátor x3, (ventilátory nejsou součástí dodávky)
Možnosti montáže vodního chlazení: Zadní: 120mm x1 vodní chlazení, Horní: 240mm x1 vodní chlazení
Možnosti montáže zdroje napájení: 210mm, spodní
Přední panel: Plastový
Rozměry: 376x208x405 mm
Sloty pro rozšiřující karty: 4
Standardní základní deska: M-ATX, ITX
Typ pouzdra: Mini věž

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: