Počítačová skříň Darkflash DK180 Graffiti (černá)

Kód: 034142
990 Kč 818 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Dodejte své počítačové skříni vlastní charakter!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Počítačová skříň Darkflash DK180 Graffiti (černá)

Díky jedinečnému přednímu panelu můžete skříň ozdobit vlastní kresbou nebo nápisem, který se nejen hodí k vašemu stylu, ale také mění barvu díky kompatibilitě s podsvícením ARGB. Porty USB 2.0 a HD audio najdete na horním panelu pro snadný přístup.

Styl a funkčnost

Boční panely skříně jsou připevněny pomocí šroubů s palci, takže jejich demontáž je velmi snadná. Díky tomu získáte rychlý přístup ke komponentám, pokud byste ji potřebovali dovybavit novými díly nebo pro běžné čištění interiéru. Levý panel byl obohacen o tvrzené sklo, které chrání vnitřek skříně před vnějšími vlivy a dokonale představí zde umístěné součásti, vybavené RGB podsvícením.

Vestavěné porty

Na horní straně najdete vypínač počítače a porty USB 2.0 a HD audio. Díky tomu budete mít snadný přístup k obsahu jakéhokoli přenosného paměťového zařízení a připojíte k němu herní sluchátka, ať už s rozhraním USB nebo minijack. Pomocí tlačítka LED můžete také ovládat barvu a typ podsvícení RGB uvnitř skříně.

Organizace prostoru

Konstrukce skříně umožňuje snadnou instalaci a udržování pořádku uvnitř skříně. Pomocí speciálních držáků lze instalovat disky HDD a SSD přímo do skříně bez dalších kolejnic a četné otvory, umístěné na nejdůležitějších místech pro tento účel, umožňují uspořádat kabeláž komponent.

7 rozšiřujících slotů, horizontální a vertikální

Sloty PCI umístěné na zadní straně skříně umožňují připojit až sedm různých komponent. Sloty umístěné v zadní části skříně lze navíc posunout do vertikální polohy. To je ideální řešení pro zobrazení plných barev RGB grafické karty. Skříň není vybavena montážním hardwarem pro další komponenty.

Lze integrovat několik ventilátorů

Zajistit dostatečné chlazení uvnitř skříně. Ať už chcete instalovat chlazení ventilátorem nebo chlazení AIO, nebudete se muset starat o jejich montáž. Vodní chlazení All in one namontujte v horní části skříně, pokud má průměr 120 mm, nebo v přední části s 240 mm. Další ventilátory namontujte v zadní části skříně a zajistěte dostatečný průtok chladicího vzduchu.

Grafitti na skříni

Funkcí, která odlišuje výrobek od ostatních, je přední panel, na který můžete umístit libovolný nápis nebo kresbu. Tímto způsobem ozdobíte svou herní sestavu a díky připojení ARGB bude kresba ladit s veškerým osvětlením uvnitř. Součástí balení jsou dva popisovače pro vytvoření kresby. Každý z nich má různou tloušťku, aby bylo možné vytvořit tu nejlepší grafiku. To je ideální pro streamery, kteří se během vysílání chlubí svým počítačem. Na pouzdro pak mohou umístit své logo, propagační kódy, příslušné texty nebo specifikace svého počítače.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC skříně (Case)
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Model: DK180
Barva: Černá
Boční panel: Tvrzené sklo
Max. Výška chladiče procesoru: 160 mm
Maximální délka grafické karty: 300 mm
Možnosti instalace ventilátoru: Horní: 120 mm x2 ventilátory, Přední: 120 mm x3 ventilátor, Zadní: 120 mm x1 ventilátor, (ventilátory nejsou součástí dodávky)
Možnosti instalace vodního chlazení: Vpředu: 240 mm systém vodního chlazení, Horní: 120 mm systém vodního chlazení
Podsvícení: Přední panel ARGB
Prostor pro pevný disk: HDD x 1/2, SSD x 2/2
Přední konektory: Výstup pro sluchátka/reproduktory, Vstup pro mikrofon, Napájení, Reset, LED, USB 2.0 x 2
Přední panel: Tvrzené sklo
Rozměry: 432*188*345 mm
Sloty pro rozšiřující karty: 7
Standardní základní deska: ATX, M-ATX, ITX
Typ pouzdra: Střední věž
Umístění zdroje napájení: Spodní část
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX