Drátová mechanická klávesnice Thunderobot KG3089C (černá)

Kód: 054660
790 Kč 653 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Objevte novou dimenzi hraní s mechanickou klávesnicí Thunderobot KG3089C!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thunderobot KG3089C Mechanická klávesnice, modrý spínač (černá)

Je vybavena 89 přesnými klávesami včetně numerické klávesnice a nabízí nejen pohodlí, ale také estetiku s 20 světelnými efekty a třemi vlastními režimy podsvícení. Zabezpečte své hraní nebo práci pomocí zámku systémových kláves a konkávní klávesy zajistí, že vaše prsty zůstanou vždy na svém místě. Životnost 50 milionů kliknutí navíc zaručuje, že Thunderobot KG3089C bude vaším věrným společníkem po dlouhá léta.

Komplexní design kláves

Mechanická klávesnice Thunderobot KG3089C, navržená s ohledem na náročné uživatele, nabízí 89 precizně zpracovaných kláves spolu s numerickou klávesnicí. Díky tomu se i ty nejsložitější úkoly stanou jednoduchými a pohodlnými. Elegantní černý design osloví také hráče a profesionály, kterým dodá eleganci na každé pracovní stanici.

Podsvícení podle vašich představ

Klávesnice KG3089C je nejen funkční, ale také vizuálně přitažlivá. Nabízí tři vlastní režimy podsvícení a až 20 zajímavých světelných efektů. Pomocí kombinace kláves FN+F9 můžete okamžitě změnit efekt osvětlení a klávesy FN+ESC umožňují přepnout na vlastní režimy, což poskytuje ještě více možností přizpůsobení.

Zabezpečení během hraní

Stalo se vám někdy, že jste během hry nebo důležité práce omylem stiskli systémovou klávesu? KG3089C má řešení. Kombinace FN+WIN okamžitě uzamkne systémovou klávesu, čímž zajistí hladký průběh hraní nebo práce a ušetří vám čas a frustraci.

Ergonomie v každém detailu

Klávesy klávesnice KG3089C byly navrženy s ohledem na dlouhé používání. Jejich konkávní konstrukce zajišťuje, že prsty uživatele nebudou klouzat, což zaručuje přesnost a pohodlí při psaní nebo hraní her.

Bezprecedentní životnost

Zajímá vás, jak dlouho může takový výrobek vydržet? Thunderobot KG3089C byl navržen s ohledem na dlouhou životnost. Životnost jejích spínačů se odhaduje na 50 milionů kliknutí, což znamená, že vám klávesnice bude sloužit mnoho let. Výběrem klávesnice Thunderobot KG3089C investujete do kvality, pohodlí a dlouhé životnosti. Její funkce a možnosti přizpůsobení uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Model: KG3089R
Barva: Černá
Připojení: Kabelové
Délka kabelu: 1.5 m
Hmotnost: 655g
Počet tlačítek: 89
Rozměry: 359 x 131 x 41 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: