Herní myš ONIKUMA CW905 růžová

Kód: 053965
390 Kč 322 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení

Myš ONIKUMA CW905 představuje řadu myší určených pro hraní her, které uživatelům nabízejí řadu možností přizpůsobení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herní myš ONIKUMA CW905.

Možnost výběru ze šesti různých úrovní DPI umožňuje zvýšit přesnost snímání pohybů ruky, což se následně projeví v plynulejším pohybu kurzoru. Myš je také vybavena sadou sedmi tlačítek, včetně levého a pravého tlačítka myši, prostředního tlačítka/kolečka myši, tlačítka vpřed, tlačítka zpět a dvou tlačítek DPI, která poskytují rychlý přístup ke klíčovým funkcím během hraní. Zajímavé je, že zařízení vyzařuje světlo v šesti různých barvách, což uživatelům dává možnost přizpůsobit myš svým vizuálním preferencím. Bonusem navíc je ergonomický design vytvořený ze snadno čistitelných materiálů.

Onikuma/CW905-pink/7

 

Pokročilé ovládání

ONIKUMA CW905 je herní myš, která plně kombinuje funkčnost a přesnost. Přední hodnotou této myši je možnost výběru ze šesti úrovní DPI, což otevírá dveře pečlivé kalibraci zařízení podle osobních preferencí. Každá z těchto úrovní zaručuje ještě přesnější snímání pohybů ruky, což má následně vliv na plynulost pohybu kurzoru.

Onikuma/CW905-pink/2

 

Ergonomické funkce na dosah ruky

Myš ONIKUMA CW905 je vybavena sadou sedmi tlačítek, včetně levého a pravého tlačítka myši, kolečka myši / středového tlačítka, tlačítek vpřed a vzad a tlačítek DPI a DPI-. Tato inteligentní konfigurace vytváří okamžitý přístup ke klíčovým funkcím bez nutnosti samostatných pohybů. Zajišťuje tak bleskurychlé reakce a plynulé ovládání jak při hraní her, tak při provádění různých úkolů.

Onikuma/CW905-pink/5

Proměnlivé osvětlení

Monitor ONIKUMA CW905 se dále vyznačuje dynamickým LED podsvícením, které nabízí paletu šesti různých barev: zelenou, růžovou, modrou, červenou, azurovou a žlutou. Jedná se o mnohem více než jen o maloobchodní aspekt - je to funkce, která vám umožní přizpůsobit si myš a vytvořit si jedinečný styl.

Onikuma/CW905-pink/4

Pohodlné používání

Myš ONIKUMA CW905 zaujme také svým ergonomickým designem vytvořeným ze snadno omyvatelných materiálů. Povrch je odolný vůči otiskům prstů, potu apod. To zajišťuje pohodlí i při dlouhém hraní nebo práci. Všechny tyto vlastnosti přispívají ke komplexní kvalitě myši ONIKUMA CW905, která splňuje potřeby i těch nejnáročnějších hráčů.

Onikuma/CW905-pink/6

Obsah sady

  • Myš
  • Manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Myši
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Délka kabelu: cca 1,5 m
Hmotnost: cca 132 g
Provozní napětí: 5V
Provozní proud: <100MA
Rozhraní: USB
Rozměry výrobku: 127mm x 71mm x 40mm
Světlá barva: RGB
Výchozí rozlišení: 800 zelená, 1600 růžová, 2400 modrá, 3200 červená, 4800 azurová, 6400 žlutá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: